بازی های نیمه دوم ماه نوامبر 2021 سرویس گیم پس معرفی شدند

بازی های نیمه دوم ماه نوامبر 2021 سرویس گیم پس معرفی شدند

محمد مهدی مبارکی محمد مهدی مبارکی
2 سال و 6 ماه و 11 روز پیش

سرویس گیم پس را می‌توان یکی از ارزشمند‌ترین محصولات تاریخ صنعت بازی‌های ویدئویی دانست که از سوی مایکروسافت، در اختیار بازیکنان قرار گرفته است. سرویسی که مانند پلتفرم‌هایی مانند نت‌فلیکس، بازیکنان قادر می‌سازد تا با خرید اشتراک یک‌ماهه، به اقیانوسی از بازی‌های بزرگ و کوچک دسترسی پیدا کنند. بدون اینکه بخواهند بابت هر کدام از بازی‌ها، مبلغ جداگانه‌ای بپردازند. این سرویس در حال حاضر برای تمام پلتفرم‌های نسل هشتمی و نهمی کنسول ایکس باکس و همینطور کامپیوتر دردسترس است.

طبق روال هر ماه، با شروع نیمه دوم ماه، مایکروسافت لیست جدیدی از بازی‌هایی که در طول نیمه دوم ماه جاری به سرویس گیم پس اضافه می‌شوند را به اشتراک گذاشته است. برای نیمه دوم نوامبر 2021، مایکروسافت با دست پر به میدان آمده است.

همانطور که احتمالا می‌دانید، از روز گذشته حالت چند نفره بازی Halo Infinite روی سرویس گیم پس دردسترس قرار گرفته‌ است. اگر حس می‌کنید تجربه این بازی برایتان کافی نیست، می‌توانید نگاهی به لیست آثاری که از ساعاتی آینده روی این سرویس به مرور دردسترس قرار می‌گیرند بیندازید. در تاریخ 18 نوامبر (27 آبان)،  بازی Exo One، بازی Fae Tactics، بازی My Friend Pedro و بازی Undungeon برای سرویس ابری، کنسول‌ها  و کامپویتر دردسترس قرار می‌گیرند.

در ادامه، تاریخ 23 نوامبر (دوم آذر) بازی Deeeer Simulator و بازی Mortal Shell که با عرضه‌اش در ماه‌های اخیر، سرو صدای زیادی به واسطه محیط سولزبورنی و همینطور گیم‌پلی جذابش، ایجاد کرد؛ روی سرویس گیم پس قابل بازی خواهند بود. در آخر بازی Evil Genius 2: World Domination نیز در تاریخ 30 نوامبر (9 آذر) برای سرویس ابری، کنسول‌ها و کامپیوتر دردسترس قرار خواهد گرفت.

اما طبق سنت هر ماه،‌ آثاری نیز سرویس گیم پس را در آخرین روز ماه که 30 نوامبر (9 آذر) است، ترک خواهند کرد. آثاری که اینبار هم از بین بازی‌های گیم پس و هم EA Play انتخاب شده‌اند. در ادامه می‌توانید اسامی آثاری که این ماه سرویس گیم پس را ترک می‌کنند، مشاهده و بررسی کنید:

  • Call of the Sea (سرویس ابری، کنسول‌ها و کامپویتر)
  • FIFA 19 (کنسول‌ها و کامپیوتر)
  • Football Manager 2021 (کامپیوتر)
  • Football Manager 2021 Xbox Edition (کنسول‌ها و کامپیوتر)
  • Haven (سرویس ابری، کنسول‌ها و کامپیوتر)
  • Hello Neighbor (سرویس ابری، کنسول‌ها و کامپیوتر)
  • Morkredd (سرویس ابری، کنسول‌ها و کامپیوتر)
  • Va-11 Hall-A: Cyberpunk Bartender Action (کامپیوتر)

همچنین مشخص شد که بازی Destiny 2: Beyond Light نیز در تاریخ هشت دسامبر (17 آذر) سرویس گیم پس (پلتفرم سرویس ابری و کنسول‌ها) را ترک خواهد کرد.

نظر شما درباره بازی‌های این ماه چیست؟ از بین این آثار، تجربه دو بازی My Friend Pedro و بازی Mortal Shell به شدت پیشنهاد می‌شود. شما چه آثاری را به کاربران سایت پیشنهاد می‌کنید؟ خوشحال می‌شویم در قسمت نظرات با ما و کاربران سایت بگویید.

برچسب ها: Xbox Game Pass
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.