بازی Final Fantasy 16 هیچ وسیله حمل و نقلی نخواهد داشت

بازی Final Fantasy 16 هیچ وسیله حمل و نقلی نخواهد داشت

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
4 ماه و 7 روز پیش

از اولین نسخه‌های سری بازی Final Fantasy تا نسخه‌های مدرن که بین دنیای جهان باز، نیمه جهان باز و حتی نسخه‌هایی که ساختار خطی‌تری دارند، راه‌های حمل و نقل مختلفی در اختیار بازیکنان قرار می‌گرفتند. با این حال به‌نظر می‌رسد که در بازی Final Fantasy 16 گزینه‌‌های حمل و نقل بسیار محدودتر از گذشته خواهند بود.

داستان بازی Final Fantasy 16 مانند قسمت پانزدهم ناقص نخواهد بود

هیروشی تاکای (Hiroshi Takai)، کارگردان بازی Final Fantasy 16، در مصاحبه با Game Informer اعلام کرد که این بازی قایق‌های عادی یا کشتی‌هوایی را به‌عنوان گزینه‌های حمل و نقل بازیکن در محیط استفاده نمی‌کند. به‌جای آن‌ها، سفر سریع گزینه اصلی بازیکن برای سفر در بازی شناخته می‌شود که قطعا باعث ناامیدی طرفداران است. البته همچنان می‌توانید تا با راه رفتن یا سواری گرفتن از چوکوبوها که پای ثابت بازی‌های این مجموعه‌اند، در نقشه بازی سفر کنید.
 

«اگر حقیقت را بخواهید، تقریبا تنها گزینه‌ موجود چوکوبوها هستند. در قسمت‌های قبلی مجموعه می‌توانستید از قایق یا ماشین برای سفر در نقشه بازی استفاده کنید، اما در بازی Final Fantasy 16، به‌خاطر ساختار طراحی نقشه بازی، واقعا نیازی به هیچ نوع خاصی از وسیله حمل و نقل نداشتیم و سفر سریع به‌عنوان گزینه اصلی ما شناخته می‌شود. در حال حاضر فقط با راه رفتن یا به کمک چوکوبوها می‌توانید در نقشه بازی حرکت کنید.»

باتوجه به این که درحال حاضر هیچ برنامه‌ای برای عرضه محتوای دانلودی برای بازی Final Fantasy 16 وجود ندارد، حداقل در آینده نزدیک شانسی برای اضافه شدن گزینه‌های حمل و نقل بیشتر به این بازی وجود ندارد.
 

 بازی Final Fantasy 16 در تاریخ 22 ژوئن (یک تیر) برای پلی استیشن 5 منتشر می‌شود. 

 
 

برچسب ها: Final Fantasy 16, پلی استیشن 5
2 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.