رویداد State of Play: تریلر جدیدی از بازی Five Night at Freddy’s: Security Breach منتشر شد

رویداد State of Play: تریلر جدیدی از بازی Five Night at Freddy’s: Security Breach منتشر شد

رویداد State of Play پلی استیشن اخیراً برگزار شده است و در جریان آن تریلری از گیم‌پلی بازی Five Night at Freddy’s: Security Breach روی پلی استیشن 5 به نمایش در آمد. این اولین نگاه ما به گیم‌پلی این بازی از زمان معرفی آن تا به حال بوده است.

 

طبق گیم‌پلی منتشر شده از بازی Five Night at Freddy’s: Security Breach که روی پلی استیشن 5 اجرا می‌شود، تیم توسعه برای این عنوان زاویه دید اول شخص را برگزیده است و گیم‌پلی بازی پر از لحظات نفس‌گیر تعقیب و گریز و المان‌های مخفی‌کاری خواهد بود. بازی Five Night at Freddy’s: Security Breach در کنار نسخه واقعیت مجازی Five Night at Freddy’s Help Wanted تنها عناوینی از این مجموعه هستند که از زاویه دوربین اول شخص بهره می‌برند. جالب است بدانید که بازی Five Night at Freddy’s: Security Breach توسط استودیو Steel Wool Studos توسعه می‌یابد و این استودیو در مراحل توسعه نسخه Help Wanted با تیم ساخت آن بازی همکاری کرده بودند.

 

 

اولین تریلر منتشر شده از بازی Five Night at Freddy’s: Security Breach موجودات روباتیک وحشتناکی را به نمایش می‌گذارد. داستان بازی پیرامون شخصیتی می‌چرخد که به دنبال نجات دادن شخصیتی به نام گری (Gary) از یک فروشگاه بزرگ سرپوشیده بوده و این فروشگاه توسط موجودات مختلف مورد حمله قرار گرفته است. در این تریلری تعدادی از محیط‌هایی که در بازی مورد کاوش قرار خواهند گرفت را مشاهده کردیم. این نواحی شامل محل بازی کودکان، یک میدان لیزرتگ، سالن دستگاه‌های بازی آرکید و چیزی شبیه به یک سینما می‌شوند.

 

 

 

بازی Five Night at Freddy’s: Security Breach در واقع هشتمین نسخه از این سری بازی است و اولین بازی از این سری به حساب می‌آید که از توانایی پلی استیشن 5 در پردازش فناوری رهگیری پرتو (Ray Tracing) استفاده خواهد کرد. بدون شک استفاده از این قابلیت تجربه‌ای درگیرکننده و ترسناک‌تر را برای مخاطب به ارمغان خواهد آورد. این بازی در تاریخی نامعین از سال 2021 میلادی برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که این بازی در ابتدا در انحصار زمانی کنسول‌ها خواهد بود و پس از گذشت حداقل سه ماه برای سایر پلتفرم‌ها در دسترس قرار می‌گیرد.

برچسب ها: Five Night at Freddy’s: Security Breach
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.