تصاویر جدیدی از پروژه کنسل شده بازی Half-Life 2 منتشر شد

تصاویر جدیدی از پروژه کنسل شده بازی Half-Life 2 منتشر شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
9 ماه و 1 روز پیش

کانال یوتیوب Noclip در بخشی از ویدیویی که دوسال پیش درباره تاریخچه استودیو Arkane، سازنده بازی Dishonored و بازی Deathloop، منتشر کرده بود، به بازی‌های کنسل شده این استودیو هم اشاره می‌کند. یکی از این عناوین، پروژه Ravenholm است که توسط کمپانی Valve به این استودیو محول شده و در جهان بازی Half-Life جریان دارد. 


البته در این مستند تنها بخش‌هایی از این پروژه نمایش داده می‌شود که به موارد مورد بحث مرتبط هستند و به‌ همین دلیل، بخش‌های زیادی از محتوای در دسترس کانال Noclip در ویدیو نهایی حضور ندارند.

 


به گفته دنی اودوایر (Danny O’Dw
yer)، یکی از اعضای Noclip، این ویدیو گیم‌پلی یک‌ساعته برای متقاعد کردن کمپانی Valve و نشان دادن وضعیت پروژه Ravenholm و پیشرفت‌های استودیو Arkane ضبط شده است و اعضای تیم سازنده هرگز قصد انتشار عمومی آن را نداشته‌اند. اودوایر ادامه می‌دهد:
«ویدیویی که مشاهده می‌کنید نشان دهنده یک ورژن ناکامل از بازی‌ نهایی است، بسیاری از وسایل ممکن است سرجای خود نباشند و بخش زیادی از محتوایی که مشاهده می‌کنید احتمالا در بازی نهایی به شکل متفاوتی حضور می‌داشت و عناصری مانند گرافیک هنری، انیمیشن‌ها، گیم‌پلی، طراحی مراحل و حتی صداگذاری‌ها، احتمالا در ادامه روند توسعه تغییر می‌کردند.»

 


پیش از انتشار مستند The Untold Story of Arkane توسط کانال یوتیوب Noclip، هیچ اطلاعاتی که وجود داشتن پروژه Ravenholm را تایید کند منتشر نشده بود. البته در سال 2015 وارن اسپکتر (Warren Spector) درباره ایده‌های متفاوتی که در استودیو Junction Point برای یک اپیزود منتشر نشده از بازی Half-Life 2 داشتند صحبت کرده بود. او در این صحبت‌ها به ایده یک تفنگ مغناطیسی و تغییرات بزرگی که می‌تواند در گیم‌پلی بازی Half-Life 2 ایجاد کند، اشاره می‌کند. این ایده بعدها توسط کمپانی Valve به استودیو Arkane داده می‌شود، اما در نهایت پروژه ساخت این بازی به سرانجام نمی‌رسد.

 

برچسب ها: Half Life, Dishonored
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.