حضور شخصیت های سری Street Fighter در بازی Fortnite تایید شد

حضور شخصیت های سری Street Fighter در بازی Fortnite تایید شد

خشایار بهرامی خشایار بهرامی
3 سال و 2 ماه و 29 روز پیش

در طی روزهای گذشته شایعات متعددی پیرامون بازی Fortnite در فضا مجازی جریان یافتند که به برخی از آن‌ها حتی از جانب منابع معتبر نیز در قالب گزارش‌هایی پرداخته شد. در این بین وبسایت Eurogamer گزارشی را بامحوریت ادعا جدید یکی از منابع نزدیک به توسعه دهنگان این عنوان یعنی ShiinaBR منتشر کرد که در آن ویدیو کوتاهی مبنی‌بر ایجاد یک Portal جدید در جهان بازی Fortnite قرار داده شده بود.

 

در کنار گزارش اخیر وبسایت Eurogamer، یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر به نام Guille GAG نیز آتش شایعات پیرامون بازی Fortnite را بیشتر کرد و با انتشار یک تصویر از حضور شخصیت‌های ریو و چون-لی از سری Street Fighter در این عنوان خبر داد. صحبت‌های این کاربر سبب شد تا اگر طرفداران به محیط نمایش داده شده در Portal مذکور بیشتر توجه کنند، محیطی مشابه با جهان سری Street Fighter را در آن ببینند.

 

در کنار کاربر مذکور شبکه اجتماعی توییتر، یکی دیگر از یوتیوبرهای مطرح بازی Fortnite یعنی FortnitePook707 شایعات منتشر شده را تایید و ویدیویی را با موضوع حضور شخصیت‌های ریو و چون-لی در این عنوان منتشر کرد.

 

 

حال پس از گذشت مدت زمان اندکی از شروع انتشار شایعات مطرح شده، استودیو Epic Games به صورت رسمی Crossover بازی Fortnite و سری Street Fighter را تایید کرده است؛ بنابراین بازیکنها قادر خواهند بود تا با مراجعه به بخش فروشگاه قرار گرفته در منو اصلی بازی، اسکین دو شخصیت ریو و چون-لی را خریداری کنند.

 

بنابر اطلاع استودیو سازنده، اسکینهای این دو شخصیت از امروز در دسترس بازیکنها قرار خواهد گرفت.

برچسب ها: Fortnite
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.