پشتیبانی از زبان اشاره به بازی Forza Horizon 5 اضافه شد

پشتیبانی از زبان اشاره به بازی Forza Horizon 5 اضافه شد

محمد مسعودی محمد مسعودی
3 ماه و 28 روز پیش

استودیو Playground Games قبلاً پشتیبانی از زبان اشاره بازی Forza Horizon 5 را در ماه نوامبر اعلام کرده بود که شامل زبان اشاره آمریکایی (American Sign Language) و زبان اشاره بریتانیا (British Sign Language) بوده و اخیرا تایید شده که این ویژگی، هم اکنون در دسترس است. جنی لی- فلوری (Jenny Lay-Flurrie)، مدیر ارشد ویژگی‌های دسترسی مایکروسافت، در ویدیوی جدید زیر همین موضوع را توضیح می‌دهد.

 

مطالب مرتبط:

10 نکته کاربردی برای بازیکنان تازه‌وارد به بازی Forza Horizon 5

پشتیبانی از زبان اشاره به بازی Forza Horizon 5 اضافه شد

مدیر خلاقیت و نوآوری مایکروسافت، مایک براون (Mike Brown)، کامرون آکیت (Cameron Akitt) (معلم) و کریس رابینسون (Chris Robinson)، معروف به DeafGamersTV در یوتیوب، و سایر افراد در مورد پیاده‌سازی این ویژگی و اهمیت استفاده از افرادی با دانش معلولیت در فرآیند توسعه و موارد دیگر صحبت کردند. بیش از ۳۰۰ سینماتیک در بازی از زبان اشاره پشتیبانی می‌کند که چند نمونه از ان ارائه شده است.

 

بازی Forza Horizon 5 در حال حاضر دارای تعدادی ویژگی دسترسی دیگر از جمله حالت کنتراست بالا، برای خواندن آسان‌تر منوها و متن‌ها، و گزینه‌‌های مربوط به کوررنگی است. همچنین می‌توانید راوی بازی را برای خواندن متن، دکمه‌ها و سایر عناصر روی صفحه فعال کنید. در حال حاضر این ویژگی جدید برای  کنسول های ایکس‌باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس و  رایانه‌های شخصی دردسترس است. همچنین شایع شده که ماشین‌های جدید به این بازی اضافه خواهد شد.
 

 
برچسب ها: Forza Horizon 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.