شایعه: بازی Forza Horizon 6 در دست ساخت است

شایعه: بازی Forza Horizon 6 در دست ساخت است

رضا مدرسی رضا مدرسی
8 ماه و 27 روز پیش

کمتر از یک سل از انتشار موفق بازی Forza Horizon 5 می‌گذرد و استودیو Playground Games هم‌اکنون روی ریبوت بازی Fable کار می‌کند. به نظر اما این تنها پروژه ‌ای نیست که استودیوی انگلستانی مایکروسافت در دست ساخت دارد، چرا که برخی اطلاعات نشان می‌دهند بازی Forza Horizon 6 هم در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد.

 

استودیو Playground Games اخیرا یک فهرست نیازمندی در GameJobs قرار داده و نوشته که به دنبال فردی با مهارت در طراحی مرحله هستند، داوطلبان به تیمی که روی «بازی AAA بعدی» این استودیو کار می‌کنند ملحق خواهند شد. طبق توضیحاتی که نوشته شده، کسانی که استخدام می‌شوند به تیم توسعه بازی Forza Horizon اضافه می‌شوند و اسمی از بازی Fable یا هر عنوان دیگر ذکر نشده. پس با توجه به این مسئله می‌توان نتیجه گرفت که این استودیو از همین الان در حال کار روی نسخه بدی مجوعه بازی Forza Horizon است.

 

در این فهرست نیازمندی و توضیحات ان چنین آمده: «Playground Games به دنبال طراح مرحله برای تیم بازی Forza Horizon است. شما به عنوان یکی از اعضای طراحی عنوانی AAA، علاوه بر هدایت گروهی از کارمندان زیر دست خود، بخش بزرگی از طراحی مراحل بازی را بر عهده خواهید داشت.

 

شما عضوی از طراحان مرحله بازی AAA بعدی ما خواهید بود، تیمی که مسئول خلق گیم‌پلی‌ای سرگرم‌کننده و قابل بازی است. در جریان مرحله پیش‌تولید، شما همکاری نزدیکی با طراحان محیط خواهید داشت و در این بخش با آنها کار خواهید کرد.»

 

مشخصا موفقیت عظیم بازی Forza Horizon 5 باعث می‌شود که ساخت نسخه بعدی از این مجموعه را تصمیمی منطقی ببینیم، اما می‌توان به راحتی گفت که این عنوان حداقل فعلا در مراحل بسیار ابتدایی ساخت است و نباید تا مدت زیادی منتظر معرفی آن باشیم.

برچسب ها: بازی Forza Horizon 6، بازی Forza Horizon
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.