اولین تریلر گیم‌پلی بازی Forza Motorsport منتشر شد

اولین تریلر گیم‌پلی بازی Forza Motorsport منتشر شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 ماه و 29 روز پیش

در جریان رویداد مشترک ایکس باکس و بتزدا، اولین تریلر گیم‌پلی بازی Forza Motorsport نمایش داده شد.


سازندگان بازی Forza Motorsport اعلام کردند که تجربه رانندگی در جدیدترین قسمت این شبیه‌ساز رانندگی کاملا متحول شده و ویژگی‌هایی مانند شبیه‌سازی فیزیک ماشین‌ها، تا 48 برابر بهتر از بازی Forza Motorsport 7 شده است. علاوه بر این، واکنش ماشین‌ها به برخوردهای شدید هم بازطراحی شده و علاوه بر تغییر شکل اندک بدنه آن‌ها، رنگ روی بدنه هم کاملا بر اسا نحوه برخورد از بین می‌رود.

 


 گذر زمان در جریان مسابقه و کاهش دما، باعث کاهش دمای سطح پیست مسابقه هم می‌شود و میزان چسبندگی تایر ماشین‌ها با آسفالت تحت تاثیر این موضوع قرار می‌گیرد. علاوه بر این، آب و هوای پویای این بازی هم مانند گذر زمان، روی شرایط مسابقه تاثیر گذار خواهد بود.


قدرت ایکس باکس سری ایکس و اس به سازندگان کمک کرده تا از رهگیری پرتو به بهترین شکل ممکن در این بازی استفاده کنند. رهگیری پرتو فقط در پیست مسابقه و پیت استاپ وجود دارد و شامل فضای اطراف پیست مسابقه، مانند رودخانه‌ها یا ساختمان‌های شیشه‌ای، نخواهد شد.


بازی Forza Motorsport در فص بهار سال 2023 برای کامپیوتر و ایکس باکس سری ایکس و س منتشر خواهد شد. این بازی از اولین روز عرضه در دسترس مشترکین سرویس گیم پس قرار می‌گیرد.

 

برچسب ها: Forza Motorsport, ایکس باکس سری ایکس
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.