بازی‌های آینده DC به دنیای سینمایی DC متصل خواهند بود

بازی‌های آینده DC به دنیای سینمایی DC متصل خواهند بود

رضا مدرسی رضا مدرسی
1 سال و 5 ماه و 20 روز پیش

با اینکه مارول تصمیم گرفته است که بازی‌های ویدیویی‌اش را از دنیای سینمایی خود جدا نگه دارد و به آن‌ها اجازه دهد که قصه‌های مجزای خود را تعریف کنند ، ولی DC تصمیم گرفته که بازی‌هایش را به دنیای سینمایی‌اش (DCEU) متصل سازد و رویه‌ای جدا از رقیب سنتی خود در پیش گیرد. دی سی زین پس محصولات ویدیو گیمی خود را با اتصال به یک دنیای بزرگ‌تر که در فیلم‌ها و سریال‌هایش جریان دارند تولید خواهد کرد.

این گزارش از جانب جیمز گان (James Gunn)، از مدیرعاملان سازمان تازه‌تاسیس DC Studios منتشر شده است. جیمز گان که نظارت بر محصولات متصل به دنیای سینمایی DC را بر عهده خواهد داشت، در جواب به سوالی که در توییتر از او پرسیده شد، تایید کرد که بازی‌های آینده DC به DCEU مرتبط خواهند شد.

البته که شایان ذکر است در حال حاضر هیچ بازی بزرگی از دنیای کمیکی DC در حال ساخت نیست. بازی Suicide Squad: Kill the Justice League برای سال بعد برنامه‌ریزی شده است، اما با توجه به زمان کوتاهی که برای عرضه بازی باقی مانده است و نمایش‌های زیادی هم از آن ندیده‌ایم، نمی‌توان اطمینان داشت که این عنوان هم از رویه ذکر شده داستانی پیروی کند؛ قبل‌تر هم گفته شد که این بازی جزوی از دنیای بازی Batman Arkham است، پس این نیز دلیل دیگری است بر داستان جدای بازی Suicide Squad از DCEU.

 

استودیو Monolith Production هم‌اکنون در حال ساخت بازی Wonder Woman است و به احتمال زیاد در این عنوان شاهد اتصال بازی‌های DC به فیلم‌ها و سریال‌هایش خواهیم بود. در همین حین گویا استودیو WB Games Montreal که سازنده بازی Ghotham Knights است هم در حال کار روی یک محصول AAA است.

 
برچسب ها: Suicide Squad: Kill the Justice League
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.