افزایش قیمت اشتراک گیم پس اجتناب ناپذیر است

افزایش قیمت اشتراک گیم پس اجتناب ناپذیر است

محمد مسعودی محمد مسعودی
9 ماه و 27 روز پیش

در اوایل سال جاری، مایکروسافت اعلام کرده بود که قصد دارد تا هزینه اشتراک سرویس گیم پس و سطح Ultimate آن را در تمامی بازار‌ها را به جز ایالات متحده، ژاپن، شیلی، برزیل و کلمبیا، افزایش دهد و همانطور که بسیاری انتظار داشتند، به نظر می‌رسد که این تنها افزایش قیمتی نخواهد بود که در این سرویس اشتراکی خواهیم دید.

به گفته فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رئیس ایکس باکس، او معتقد است که در آینده احتمالاً سرویس گیم‌ پس با افزایش قیمت‌های بیشتری رو به رو خواهد شد. اسپنسر در مصاحبه اخیرش با رسانه ژاپنی Game Watch اشاره کرد که این اتفاق را به عنوان چیزی می بیند که در طول زمان در هر صورت اتفاق خواهد افتاد. با این حال، اسپنسر تاکید کرد که اولویت اصلی مایکروسافت این است که مطمئن شود که سرویس گیم پس، بدون توجه به تغییرات احتمالی قیمت، به نسبت ارزش خوبی را ارائه ‌کند.


اسپنسر در توییتر گفت :«اگرچه هدف اصلی ارائه ارزش بیشتری است، اما به نظر من افزایش قیمت اشتراک گیم پس در آینده چیزی اجتناب ناپذیر است. ما اخیراً قیمت‌ها را افزایش دادیم، اما این تصمیم پس از بررسی‌های دقیق اتخاذ شد. معتقدیم ارائه خدمات با ارزش در گیم پس، حتی در صورت افزایش قیمت‌ها، اهمیت دارد.»


البته، به طور کلی مایکروسافت با پایین آوردن قیمت‌ها در طی سال‌ها به منظور اضافه شدن مشترکین جدید به سرویس گیم پس، عملکرد هوشمندانه‌ای را از خود نشان داده است. امیدواریم که آن‌ها به این کار ادامه دهند، حتی اگر قیمت‌ سطوح پایه این سرویس با افزایش روبرو شود (که امیدواریم به زودی چنین اتفاقی رخ ندهد).

 

برچسب ها: گیم پس, ایکس باکس
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.