بسته الحاقی Hivebusters به زودی برای بازی Gears 5 منتشر خواهد شد

بسته الحاقی Hivebusters به زودی برای بازی Gears 5 منتشر خواهد شد

آرمان دانه واش آرمان دانه واش
2 سال و 9 ماه و 27 روز پیش

در تاریخ 25 آذر، بسته الحاقی Hivebusters برای بازی The Gears 5 روی سرویس Xbox Game Pass Ultimate در دسترس خواهد بود. این بسته الحاقی در روز عرضه جهانی برای کنسول‌ها، رایانه شخصی و سیستم عامل اندروید منتشر خواهد شد.

 

اگر از سرویس Xbox Game Pass Ultimate استفاده نمی‌کنید، برای دسترسی به بسته الحاقی Gears 5: Hivebusters نیاز به پرداخت 19.99 دلار یا ارز معادل آن را دارید.

 

در این بسته الحاقی جدید، بازیکنان از شخصیت‌های Lahni، Keegan و Mac برای بازی کردن در بخش Escape استفاده خواهند کرد. این اولین ماموریت شما به عنوان بخش اول از برنامه Hivebusters خواهد بود، هدف این «ماموریت خطرناک» نابودی گروهی با نام Swarm است که ممکن است کلید نجات Seraand را نزد خود نگه داشته باشند.

 

 

در این بازی می‌توانید انتظار موارد زیر را داشته باشید:

  • کمپینی جدید و سه ساعته که در جزایر Galangi رخ می‌دهد. مواد مذاب و سواحل شنی این جزیره پر از اعضای Swarm هستند و باید انتظار دشمن درنده جدیدی را داشته باشید.
  • برای اولین بار با استفاده از Ultimate Abilities و ارتقا دادن این قدرت‌ها کمپین بازی را سپری کنید.
  • می‌توانید در گروه‌هایی که تا سقف سه عضو داشته باشند به صورت آنلاین یا Split-Screen بازی کرده و این بازی را به صورت گروهی جلو ببرید.
  • این بسته الحاقی از بهینه‌سازی‌های بازی Gears 5 روی ایکس باکس سری ایکس و اس بهره می‌برد، از جمله ویژگی‌هایی مانند کاهش زمان بارگزاری، ادامه بازی سریع، نرخ بارگزاری متغیر (VRR) و گرافیک 4K HDR Ultra‌ که روی ایکس باکس سری ایکس در دسترس هستند.

 

همچنین در این بسته الحاقی می‌توانید انتظار 16 Achievement و 210 Gamerscore جدید را داشته باشید.

 

همچنین هفته آینده نسخه Game of the Year برای بازی Gears 5 هم در دسترس خواهد بود، این نسخه شامل کمپین بسته الحاقی Hivebusters، بسته Halo: Reach Character Pack و 30 روز boost خواهد بود. این نسخه در فروشگاه دیجیتال مایکروسافت با قیمت 59.99 دلار در دسترس خواهد بود. افرادی که دارای سرویس Xbox Game Pass Ultimate باشند از روز انتشار به این نسخه دسترسی دارند.

 

برچسب ها: Gears 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.