شایعه: بازی Gears 6 در تابستان امسال معرفی خواهد شد

شایعه: بازی Gears 6 در تابستان امسال معرفی خواهد شد

محمد مسعودی محمد مسعودی
1 ماه و 12 روز پیش

در حالی که کمپانی مایکروسافت به واسطه استودیو‌هایش عناوین زیادی را در دست ساخت و توسعه دارد، اما مدتی است که از یکی از برجسته‌ترین آن‌ها، یعنی سری بازی Gears of War، نامی برده نشده است. با این حال، طبق گفته‌های جف گراب (Jeff Grubb)، روزنامه نگار، در جدیدترین قسمت پادکست Giant Bomb، ظاهرا قرار است که تقریبا پنج سال پس از عرضه بازی Gears of War 5، در تابستان امسال شاهد معرفی بازی Gears of War 6 باشیم.

 

 

افشاگر Nate The Hate هم با وب‌سایت ResetEra در این باره صحبت کرد و گفت :«من تعجب می‌کنم اگر در سال ۲۰۲۴ هیچ اشاره‌ای به بازی Gears 6 نشود. این بازی همان عنوانی خواهد بود که نسل بعدی با آن تعریف می‌شود.» برای رفع هرگونه ابهام، Nate The Hate به منظور شفاف‌سازی منظور خود از«نسل بعدی»، به کمبود بازی‌هایی اشاره کرد که واقعا تجربه «نسل بعدی» را در این نسل در بر می‌گیرد و آن را به دوره طولانی مدت حضور عناوین میان نسلی، نسبت داد. 

Nate The Hate اضافه کرد :«همانطور که بازی Gears of War 1 برای ایکس باکس 360 بود، بازی Gears of War 6 هم باید برای ایکس باکس سری ایکس و اس باشد.» کاربر Shinobi602 هم برای بیشتر کردن هیجان پیرامون شایعه معرفی بازی Gears of War 6، در پاسخ به اسکرین‌شات‌هایی از بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 گفت :«صبر کنید تا Gears of War 6 به نمایش در آید. مردم [برای این بازی] آماده نیستند.»

در طول سال‌ها، شایعات زیادی درباره بازی Gears of War 6 منتشر شده‌اند که طبق یکی از آن‌ها، اعلام شده بود که استودیو The Coalition دو پروژه گمنام خود را برای تمرکز منابع‌اش روی بازی Gears of War 6، لغو کرده است. ظاهرا دنباله مورد انتظار فراتر از چیزی است که بسیاری پیش‌بینی می‌کردند و احتمال معرفی آن در تابستان امسال را افزایش می‌دهد. این‌که آیا کمپانی مایکروسافت قصد دارد این بازی را در رویداد سالانه ایکس باکس در ماه ژوئن معرفی کند یا خیر، معلوم نیست، از این رو، برای به روز رسانی‌های بیشتر گوش به زنگ باشید.

برچسب ها: Gears 6, , ایکس باکس سری ایکس
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.