بهترین سلاح های بازی Genshin Impact

بهترین سلاح های بازی Genshin Impact

آرمان دانه واش آرمان دانه واش 9 روز پیش

سلاح‌های بازی Genshin Impact به پنج دسته مختلف تقسیم می‌شوند: کمان‌ها، کاتالیست‌ها، شمشیرهای دولبه، نیزه دوشاخه، و شمشیرها. بازیکنان می‌توانند در هر کدام از این پنج دسته سلاح‌های یک ستاره تا پنج ستاره پیدا کنند. ممکن است برای بازیکنانی که تازه وارد این بازی شده‌اند انتخاب بین سلاح‌ها سخت باشد، ولی اولویت‌بندی سلاح‌هایی که می‌خواهید منابع خود را برای آن‌ها خرج کنید بسیار مهم است؛ به خصوص برای افرادی که می‌خواهند در این بازی به مهارت بالایی برسند. از آنجایی که هر فرد سبک بازی خود را دارد و شخصیت خاصی را بازی می‌کند، لیست قطعی‌ای برای بهترین‌ سلاح‌های این بازی وجود ندارد، ولی بازیکنان می‌توانند هنگامی که می‌خواهند برای سرمایه‌گذاری روی یک سلاح تصمیم‌گیری کنند به نکات خاصی توجه کنند.

 

بر خلاف لیست‌های رتبه‌بندی عادی، رتبه‌بندی سلاح‌های بازی Genshin Impact چالش جالبی ایجاد می‌کند. ممکن است سلاح خاصی در دست شخصیتی خاص بسیار قدرتمند و کشنده باشد ولی اگر بازیکنی از همان سلاح به طرز درستی استفاده نکند این سلاح به نظر بی‌فایده می‌رسد. به همین دلیل سلاح‌های این لیست با این فرض رتبه‌بندی می‌شوند که بازیکنان از آن‌ها نهایت استفاده را می‌برند و تا حد امکان قدرت آن‌ها را به کار می‌گیرند. به عنوان یک قانون کلی باید گفت که هر چه ستاره یک سلاح بالاتر باشد، آن سلاح بهتر است. ولی این قانون همیشه صدق نمی‌کند، سلاح‌های سه ستاره معمولا بهتر صعود می‌کنند (ascend) و گاهی می‌بینیم که یک سلاح سه ستاره از سلاح‌ها چهار ستاره یا پنج ستاره هم بهتر عمل می‌کند.

 

سلاح‌های رتبه S بازی Genshin Impact

 • سلاح‌های پنج ستاره

همان طور که انتظار می‌رود، بهترین سلاح‌های بازی Genshin Impact از مکانیک‌های سیستم Gacha بدست می‌آیند. تعداد این سلاح‌ها زیاد نیست ولی این تعداد کم، شهرت عنوان سلاح‌های پنج ستاره را به دوش می‌کشند. معمولا برای هر دسته از سلاح‌ها، دو سلاح پنج ستاره یافت می‌شود؛ به جز دسته نیزه دولبه که بین آن‌ها سه سلاح پنج‌ ستاره می‌بینیم. این سلاح‌ها به دلایل مختلفی بسیار قدرتمند هستند. آمار پایه‌ای این سلاح‌ها بسیار بالاتر و بهتر از سلاح‌های با ستاره کمتر است، ولی چیزی که آن‌ها را خاص می‌کند قدرت‌های بی‌نظیری هستند که با این سلاح‌ها همراه می‌شوند.

 

از سلاح‌های پنج ستاره قدرتمند می‌توان به Skyward Harp اشاره کرد، این سلاح صدمه ضربه‌های critical را افزایش می‌دهد و باعث می‌شود که تیرهایی که از کمان شلیک می‌شوند صدمه بسیار زیادی در یک محیط اعمال کنند.The Primordial Jade Winged Spear هم سلاح نیرومندی است، این سلاح باعث می‌شود که بازیکنان در آمار حملات خود 22.4% افزایش داشته باشند و هنگامی که شخصیت‌های بازی صعود نکرده باشند 20% افزایش میزان صدمه القایی آن‌ها را شاهد هستیم. شاید بزرگترین عیب سلاح‌های پنج ستاره این باشد که ارتقا دادن آن‌ها برای بازیکنان حدودا غیرممکن است. دست پیدا کردن به شخصیت‌ها و سلاح‌های پنج ستاره در بازی Genshin Impact بسیار سخت است ولی گرفتن دو تا از آن‌ها تقریبا غیرممکن به نظر می‌آید. به همین دلیل معمولا این سلاح‌ها از سطح پایه صعود به مراحل بالاتر نمی‌روند.

سلاح‌های رتبه A بازی Genshin Impact

 • The Viridescent Hunt
 • Whiteblind
 • Deathmatch
 • The Flute
 • Solar Pearl

لیست سلاح‌های رتبه A بازی Genshin Impact شامل بهترین سلاح چهار ستاره بازی است. باید گفت که برخی از سلاح‌های چهار ستاره معمولی بازی به دلایل مهمی وارد این لیست نشده‌اند. در دسته کمان‌ها، یکی از بهترین سلاح‌های چهار ستاره‌ای که بازیکنان به آن دست پیدا می‌کنند The Viridescent Hunt است، این سلاح به کاربرانی که از کمان استفاده می‌کند قدرت فوق‌العاده‌ای در کنترل جمعیت می‌دهد و با یکی از بهترین کمان‌های بازی یعنی Venti به خوبی کار می‌کند.

 

Whiteblind شمشیر دولبه‌ای است که اگر از آن خوب استفاده شود به بازیکن 24% افزایش در صدمه و قدرت دفاع ارائه می‌دهد، این سلاح برای بازیکنانی که از شمشیر دولبه استفاده می‌کنند و دارای کلاس تانک هستند عالی است. Deathmatch به طور دائم 16% به حمله و صدمه بازیکنانی که از نیزه دولبه استفاده می‌کنند اضافه می‌کند و هنگامی که این بازیکنان با دشمنی واحد روبرو شوند این عدد تا 24% افزایش پیدا می‌کند. این سلاح برای مقابله با غول‌ها سخت بازی Genshin Impact بسیار مناسب است. شخصیت‌های براساس شمشیر که از Flute استفاده کنند از شیوه‌ای برای مقابله با گروه‌های گسترده دشمن بهره خواهند برد، به این صورت که یکی از حدودا هر پنج ضربه، صدمه‌ای قدرتمند در یک محیط القا می‌کند و به تمام دشمنانی که در آن محیط باشند صدمه وارد می‌شود. و در آخر، Solar Pearl کاتالیستی است که هنگام استفاده از آن در مهارت‌های ELEMENTAL  باعث می‌شوند که صدمه حمله‌های پایه افزایش پیدا کند و برعکس. این سلاح به شخصیت‌های جادویی کمک می‌کند که به سادگی آرایش جنگی خود را تغییر دهند.

سلاح‌های رتبه B

 • Messenger
 • Fillet Blade
 • White Tassel
 • Ferrous Shadow
 • Thrilling Tales of Dragon Slayers

سلاح‌های رتبه B خاص هستند، چرا که ممکن است این سلاح‌ها روی کاغذ آنقدر قدرتمند نباشند که بتوانند به این رتبه وارد شوند. این سلاح‌ها همه سه ستاره هستند و هنگامی که صعود کنند بسیار قدرتمند می‌شوند و از آنجایی که بازیکنان به وفور از طریق آرزو کردن یا بررسی دنیای باز بازی Genshin Impact به سلاح‌های سه ستاره دست پیدا می‌کنند، چندان سخت نیست که بازیکنان کاری کنند که این سلاح‌ها به طور کامل صعود کنند. Messenger کمانی سه ستاره است که اگر به طور کامل صعود کند هنگام حمله به نقطه‌ای ضعیف در دشمن سه برابر صدمه القا می‌کند. Fillet Blade هم به همین شکل باعث می‌شود که حملات عادی هر 11 ثانیه به طرز تحسین‌برانگیزی 400% صدمه اضافی القا کنند. The White Tassel نیزه‌ای دولبه و سرراست است که باعث تقویت 48 درصدی تمام صدمه‌های خروجی می‌شود، به همین خاطر این سلاح برای بازیکنان که می‌خواهند بدون فکر کردن با سرعت به جنگ وارد شوند بسیار مناسب است. بازیکنانی که از شمشیر پهن استفاده می‌کند و از وقفه افتادن در کارهایشان متنفر هستند باید استفاده از Ferrous Shadow را در نظر بگیرند، چرا که این سلاح صدمه حملات را 50% افزایش می‌دهد و میزان قابل توجهی سوپر سپر ارائه می‌دهد. و در آخر، Thrilling Tales of Dragon Slayers کاتالیستی بسیار خاص است، این سلاح هنگامی که شخصیت خود را عوض می‌کنید حملاتتان را 48% تقویت می‌کند. این قدرت با اثرات دیگر هم جمع می‌شود و این سلاح را بسیار قدرتمند می‌کند، به خصوص اگر توسط شخصیتی مانند Barbara استفاده شود.

سلاح‌های رتبه C

 • سلاح‌های سه و چهار ستاره با قدرت‌های منفعل ناچیز

رتبه C برای سلاح‌هایی است که معمولا خوب عمل می‌کنند ولی در کل چیز خاصی به حساب نمی‌آیند. از چنین سلاح‌هایی می‌توان به Ebony Bow اشاره کرد، سلاحی موقعیتی که صدمه ورودی به Ruin Guards را افزایش می‌دهد. سلاح‌های چهار ستاره Favonius هم در این رتبه جا می‌گیرند، چرا که این سلاح‌ها باعث می‌شوند که ضربات Critical، گوی‌های elemental به وجود بیاورند. چنین اتفاقی بسیار نادر است و تنها در صورتی اتفاق مهمی محسوب می‌شود که بازیکنان در حال ایجاد ساختی مخصوص با محوریت انفجارهای عنصری باشند. این رتبه احتمالا بیشترین اعضا را در خود جا داده است.

سلاح‌های رتبه D

 • تمام سلاح‌های یک و دو ستاره

جای تعجب ندارد که سلاح‌های یک و دو ستاره در آخر لیست رتبه‌بندی سلاح‌های بازی Genshin Impact جا می‌گیرند. بازیکنان هیچوقت نباید از این سلاح‌ها استفاده کنند، چرا که آرزوهای رایگانی که در ابتدای بازی Genshin Impact به بازیکنان داده می‌شود برای دستیابی به سلاح‌های سه ستاره یا بهتر مورد نیاز کافی است. این سلاح‌های تنها هنگام کسب تجربه و آمادگی برای سلاح‌های بهتر استفاده می‌شوند. نحوه رتبه‌بندی سلاح‌های این لیست مطلق نیست و بازیکنان ممکن است طبق سلیقه خود سلاح‌هایی پیدا کنند که با وجود رتبه پایین در این لیست بسیار مفید هستند، ولی می‌توانید مطمئن باشید که چنین اتفاقی با سلاح‌های یک و دو ستاره نخواهد افتاد.

 

برچسب ها: Genshin Impact
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:

مطالب مشابه

نظر کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید