ممکن است فیلم Ghost of Tsushima به زبان ژاپنی ساخته شود

ممکن است فیلم Ghost of Tsushima به زبان ژاپنی ساخته شود

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 ماه و 22 روز پیش

چد استهلسکی (Chad Stahelski)، کارگردان فیلم Ghost of Tsushima، اعلام کرد که احتمالا تمام بازیگران این فیلم و زبان اصلی آن ژاپنی خواهد بود. کمپانی سونی هم در حال حاضر از تصمیم این کارگردان حمایت می‌کند. استهلسکی می‌خواهد که فیلم Ghost of Tsushima تا جای ممکن به حال و هوای بازی و سینمای آکیرا کورساوا (Akira Kurosawa) وفادار باشد.
 

«فکر می‌کنم که اگر کارمان را درست انجام دهیم، این فیلم از لحاظ بصری فوق‌العاده خواهد شد. این فیلم شخصیت محور خواهد بود و پتانسیل اکشن و زیبایی بصری بالایی دارد. یک داستان ژاپنی درباره تهاجم مغول‌ها به جزیره سوشیما است و قصد داریم آن را با بازیگران ژاپنی و زبان ژاپنی بسازیم. سونی هم از این تصمیم باخبر است.»
 

فروش بازی Ghost of Tsushima به ۱۰ میلیون نسخه رسید

ممکن است فیلم Ghost of Tsushima به زبان ژاپنی ساخته شود

 

استهلسکی امیدوار است که تجربه زندگی در ژاپن به او کمک کند تا بتواند فیلمی نزدیک به فرهنگ و زبان این کشور، برای مخاطب غربی بسازد. او در این مصاحبه گفت که قصد دارد تا از حالات چهره بازیگران برای روایت داستان حداکثر استفاده را ببرد تا حتی اگر بیننده زبان آن‌ها را متوجه نشود، بتواند از حالت چهره‌ بازیگران، داستان را درک کند. استهلسکی امیدوار است که بتواند از این طریق مخاطب آمریکایی که علاقه چندانی به خواندن زیرنویس ندارد را هم به فیلم علاقمند کند.


البته او در ادامه گفت که قصد ندارد روی این تصمیم بیش از حد پافشاری کند. اگر کمپانی سونی تصمیم به ساخت این فیلم به زبان انگلیسی بگیرد، این اتفاق خواهد افتاد.

برچسب ها: Ghost of Tsushima, پلی استیشن 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.