شایعه: بازی God of War: Ragnarok ممکن است در سال 2022 منتشر نشود

شایعه: بازی God of War: Ragnarok ممکن است در سال 2022 منتشر نشود

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 3 ماه و 11 روز پیش

بازی God of War: Ragnarok یکی از مورد انتظارترین عناوین در دست ساخت پلی استیشن است که به گفته سونی و استودیو Santa Monica، قرار است در سال 2022 منتشر شود. البته هنوز تاریخ انتشار دقیق Ragnarok مشخص نشده و با وجود این‌که انتظار می‌رفت این بازی در یکی از رویدادهای این دو هفته حضور داشته باشد، هیچ نامی از آن برده نشد.


جیسون شرایر به‌تازگی گزارشی منتشر کرده که در آن ادعا می‌کند چند منبع داخلی به او اطلاع داده‌اند که بازی God of War: Ragnarok در سال 2022 و احتمالا ماه‌ نوامبر (آبان / آذر) منتشر خواهد شد. 

 

شایعه: بازی God of War: Ragnarok ممکن است در سال 2022 منتشر نشود


اما حالا دیوید جفی (David Jaffe)، خالق این مجموعه، در توییتر خود ادعا کرده که استودیو سانتا مونیکا هنوز از تاریخ انتشار دقیق بازی God of War: Ragnarok مطمئن نیست و ممکن است که این بازی در سال 2022 منتشر نشود. جفی در توییت خود گفت: 

«منبع داخلی سونی که گفته بود Ragnarok قرار است در سال 2022 منتشر شود را یادتان می‌آید؟ خب، حالا یک منبع داخلی متفاوت به من گفته که این بازی دوباره پنجره انتشار خود را از دست داده و تاریخ انتشار مشخصی ندارد. شاید در سال 2022 منتشر شود، شاید هم نه.»


غیبت بازی God of War: Ragnarok در رویداد State of Play و رویداد اصلی Summer Game Fest باعث شده تا عده زیادی تصور کنند که این بازی باز هم قرار است با تاخیر مواجه شود. با وجود این‌که شرایر در گزارش خود روی انتشار این بازی در سال 2022 تاکید می‌کند، دیوید جفی به‌عنوان خالق سری بازی God of War افراد بیشتری را در سونی می‌شناسد و احتمالا اطلاعات بیشتری از روند توسعه این بازی دریافت می‌کند.


با این وجود، ممکن است که دلیل غیبت بازی God of War: Ragnarok در رویدادهای دو هفته گذشته، این باشد که سونی می‌خواهد یک رویداد State of Play مخصوص برای این بازی برگزار کند و تمرکز بیشتری روی آن داشته باشد.

 

بازی God of War: Ragnarok برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

برچسب ها: God of War: Ragnarok
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.