بازی God of War: Ragnarok باعث وحشت ناشران از انتشار بازی در ماه نوامبر شده است

بازی God of War: Ragnarok باعث وحشت ناشران از انتشار بازی در ماه نوامبر شده است

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 ماه و 24 روز پیش

عرضه بازی God of War: Ragnarok در ماه نوامبر باعث شده تا بعضی از ناشر‌ها تاریخ انتشار بازی‌های خود را تغییر دهند. تیم گتیز (Tim Gettys) ادعا می‌کند که بعضی از بازی‌سازانی که با او در تماس بوده‌اند اعتراف کردند که برای جلوگیری از هم‌زمانی تاریخ عرضه بازی‌هایشان با بازی God of War: Ragnarok، تاریخ عرضه را تغییر دادند. 
 

پنج سؤال مهم در رابطه با بازی God of War: Ragnarok 

 

بازی God of War: Ragnarok بزرگترین عنوان انحصاری سال 2022 محسوب می‌شود و با توجه به انتظار شدید هواداران برای تجربه این بازی در ماه نوامبر، منطقی است که دیگر کمپانی‌های ناشر از عرضه بازی‌های خود در محدوده زمانی نزدیک این بازی دوری کنند. البته مشخص نیست که گتیز به چه عناوینی اشاره می‌کند، اما احتمالا یکی از آن‌ها بازی Forspoken است. حتی بازی MWII هم احتمالا تحت تاثیر ورود بازی God of War: Ragnarok قرار خواهد گرفت. البته بازی Hogwarts Legacy همچنان قرار است در اولین روزهای ماه دسامبر و تنها چند هفته بعد از بازی God of War: Ragnarok منتشر شود. گتیز درباره این موضوع می‌گوید:

«فکر می‌کنم درحال وارد شدن به وضعیتی هستیم که دیگر بازی‌ها از بازی God of War: Ragnarok وحشت دارند. افراد مختلفی در چند تماس کاری به من چیزهایی گفتند که غافلگیر شدم. آن‌ها از جملاتی مانند «ما سمت این بازی نمی‌رویم» یا «به God of War فضایی که می‌خواهد را می‌دهیم» استفاده می‌کنند.»
 

بازی God of War: Ragnarok در تاریخ 9 نوامبر (18 آبان) برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.
 

برچسب ها: God of War: Ragnarok
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.