شایعه: بازی God of War: Ragnarok در فصل پاییز منتشر خواهد شد

شایعه: بازی God of War: Ragnarok در فصل پاییز منتشر خواهد شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
3 ماه و 23 روز پیش

استودیو Santa Monica بارها تاکید کرده که بازی God of War: Ragnarok در سال 2022 منتشر خواهد شد و دیگر شاهد تاخیر این بازی نخواهیم بود، اما هنوز مشخص نیست که این بازی چه زمانی منتشر خواهد شد. با توجه به تغییر اطلاعات بازی God of War Ragnarok در دیتابیس PSN، به‌نظر می‌رسد که باید در سه‌ماهه پایانی سال 2022 منتظر عرضه این بازی باشیم.

 

کار صداگذاری ثور در بازی God of War: Ragnarok تمام شده است 


صفحه توییتر PlaystationSize که دائما تغییرات بک‌اند PSN را گزارش می‌کند، روز گذشته اعلام کرد که اطلاعات مربوط به تاریخ انتشار بازی God of War: Ragnarok تغییر کرده‌ است. پیش از این، تاریخ انتشار موقت این بازی در دیتابیس PSN به روز 30 سپتامبر (8 مهر) اشاره می‌کرد. با وجود این‌که این تاریخ، تاریخ عرضه رسمی بازی نبود، اما احتمال عرضه این بازی در فصل تابستان را مطرح می‌کرد. این تاریخ روز گذشته تغییر کرده و حالا روز 31 دسامبر (10 دی) به عنوان تاریخ عرضه موقت بازی God of War: Ragnarok در نظر گرفته شده است. به‌نظر می‌رسد که برنامه‌های سونی برای عرضه این بازی تغییر کرده و قرار است در فصل پاییز شاهد عرضه این بازی باشیم.


البته، با توجه به شایعات اخیر، ممکن است که تاریخ انتشار بازی The Last of Us Part 1 Remake روز 2 سپتامبر (11 شهریور) باشد و این موضوع می‌تواند عرضه دیرتر بازی God of War: Ragnarok را توجیه کند. احتمالا این بازی با یک تاخیر داخلی دیگر مواجه شده و سونی قصد دارد که با انتشار بازسازی بازی The Last of Us در فصل تابستان، غیبت بازی God of War: Ragnarok را جبران کند.


احتمالا در جریان رویداد Summer Game Fest اطلاعات بیشتری از یکی از این دو بازی یا حتی هردو آن‌ها منتشر خواهد شد. این رویداد در ساعت 22:30 امروز برگزار خواهد شد.

 

برچسب ها: God of War: Ragnarok
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.