تصاویر و اطلاعات جدیدی از بازی God of War: Ragnarok منتشر شد

تصاویر و اطلاعات جدیدی از بازی God of War: Ragnarok منتشر شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
3 ماه پیش

بازی God of War: Ragnarok حدود دو ماه دیگر عرضه خواهد شد اما در ماه‌های اخیر اطلاعات و تصاویر چندان زیادی از آن منتشر نشده است. امروز رسانه Game Informer اعلام کرد که بازی God of War: Ragnarok روی کاور شماره جدید این مجله قرار دارد و اطلاعات زیادی از این بازی در گزارش اختصاصی Game Informer وجود دارد.

 

تریلر داستانی بازی God of War: Ragnarok منتشر شد 


این گزارش با جزئیات جدیدی از سیستم مبارزات بازی God of War: Ragnarok آغاز می‌شود. به گفته میهیر شث (Mihir Sheth)، طراح مبارزات این بازی، بازیکنان نسبت به گذشته ابزار بسیار بیشتری برای «بازی با شکار خود» خواهند داشت. او در ادامه افزود:

«این یک فلسفه قدیمی در استودیو ما است که کریتوس عادت دارد با شکار خود بازی کند. سعی کردیم تا سیستم‌هایی خلق کنیم تا کار کردن با آن‌ها سرگرم‌کننده و لذت‌بخش باشد و راه‌‌های زیادی پیش‌روی بازیکن قرار دهد. وقتی به مبارزات نسخه 2018 نگاه کردیم، با خودمان گفتیم «می‌توانیم از این بهتر باشیم. می‌توانیم ابزار بیشتری پیدا کیم که استراتژی‌های بیشتری برای بازی‌ با دشمنان فراهم کند.» این مهم‌ترین اصل ما برای ساخت بازی بود.»

 

تصاویر و اطلاعات جدیدی از بازی God of War: Ragnarok منتشر شد


یکی از مکانیک‌های جدید بازی God of War: Ragnarok که به بازیکنان گزینه جدیدی در مبارزه می‌دهد، «حرکات مخصوص هر سلاح» نام دارد. با فشردن دکمه مثلث (که در نسخه 2018 برای بازگرداندن تبر لوایاثان استفاده می‌شد) و باتوجه به سلاحی که بازیکن در دست دارد، کریتوس ضربات سلاح خود را با عناصر آتش و یخ ترکیب می‌کند تا آسیب بیشتری به دشمنان وارد کند.

 


علاوه بر این، سپرها هم با خواص و ویژگی‌های جدید نقش پررنگ‌تری در مبارزات بازی خواهند داشت. یکی از سپرهای بازی که Dauntless Shield نام دارد، به بازیکن اجازه می‌دهد تا بعد از یک دفاع بی‌نقص، ضربه سهمگینی به دشمنان وارد کنند که آن‌ها را گیج می‌کند. سپر دیگری هم به‌نام Stonewall Shield در بازی وجود دارد که با دفاع تمام ضربات دشمنان و جمع‌ کردن انرژی این ضربات، امکان وارد کردن یک ضربه سنگین به زمین را می‌دهد.

 


در بخش دیگری از گزارش Game Informer ذکر شده است که دشمنان بازی God of War: Ragnarok در درجات سختی بالاتر بسیار هجومی‌تر می‌شوند و ضربات کشنده‌ای وارد می‌کنند. البته درجات سختی پایین‌تر هم همچنان چالش‌هایی برای بازیکنان خواهند داشت. درکنار درجه سختی خود بازی، مکان‌هایی که بازیکن یک‌‌بار به آن‌ها سر می‌زند، با گذر زمان از دشمنان قدرتمند‌تر پر می‌شوند که چالش‌ جدیدی برای کریتوس خواهند بود. سازندگان اعلام کرده‌اند که این بازی فعالیت‌های چالش‌برانگیز زیادی خواهد داشت که یکی از آن‌ها مشابه Real Tearهای بازی God of War است.

 


بازی God of War: Ragnarok در تاریخ 9 نوامبر (18 آبان) برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

 
برچسب ها: God of War: Ragnarok, پلی استیشن 5, پلی استیشن 4
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.