راکستار افراد زیادی را برای توسعه بازی GTA 6 استخدام کرده است

راکستار افراد زیادی را برای توسعه بازی GTA 6 استخدام کرده است

محمد مسعودی محمد مسعودی
1 سال و 7 ماه و 5 روز پیش

استودیو Rockstar Games یکی از بزرگ‌ترین نام‌ها در صنعت بازی‌های ویدیویی است که عمدتاً به دلیل موفقیت عناوین پیشگامانه مانند بازی GTA، بازی Red Dead Redemption و سری بازی Max Payne است. این استودیو در حال حاضر به دلیل توسعه بازی GTA 6، سرتیتر مهم‌ترین خبرهای بازی است. اطلاعات جدید که نشان می‌دهند بازی GTA 6 در حال توسعه است، برای طرفدارانی در سراسر جهان که سال‌ها برای دریافت تاییدیه رسمی منتظر بوده‌اند، یک خبر بسیار خوب است.

 

شایعه: توسعه بازی GTA 6 به مراحل اصلی رسیده است

راکستار افراد زیادی را برای توسعه بازی GTA 6 استخدام کرده است

علاوه بر این، استودیو Rockstar اخیراً یک پست را در وبلاگ خود منتشر کرده است، که بنا به آن، قرار است این شرکت تمامی منابع خود را برای تمرکز بر بازی GTA 6 ، انتقال خواهد داد. این وبلاگ همچنین نشان داد که به دلیل منابع محدود، به‌روز‌رسانی جدیدی برای بازی Red Dead Online منتشر نخواهد شد. طبیعتاً این خبر باعث ناراحتی طرفداران سری بازی Red Dead شد که شروع به انتشار هشتگ‌هایی مانند RedDeadFuneral# و SaveRedDeadOnline# کردند.

 

از آنجایی که راکستار، توسعه بازی GTA 6 را در اولویت قرار داده است، به دنبال تکمیل فهرست فعلی خود با استعدادهای بازی سازی است. طبق مقاله‌ای که توسط وب سایت PC Gamer منتشر شد، استودیو Rockstar Games ظاهراً در حال استخدام برای چندین موقعیت در سراسر جهان است. این مقاله، توسط صفحه مشاغل در وب سایت رسمی استودیو، که در آن چندین لیست شغلی درج شده است، تأیید شد. موقعیت‌های طراح فنی گیم‌پلی، کارشناس انیمیشن، طراح کاراکتر سه بعدی، کارشناس فوتوگرامتری و برنامه نویس سیستمی انیمیشن،  برخی از آگهی‌های استخدام در این وب سایت هستند.

 

این مقاله همچنین به یک سایت استخدام به نام Hitmarker نیز اشاره می‌کند که در آن استودیو Rockstar Games، در مجموع، ۲۲۳ آگهی شغلی ارسال کرده که بسیاری از آن‌ها در یک روز ثبت شده‌اند. لازم به ذکر است که این فهرست‌ها در چندین مکان در سراسر جهان، از جمله تورنتو، بنگلور، نیویورک و لندن هستند، که نشان‌دهنده تلاش استودیو برای استخدام نیرو است. از سوی دیگر، این موضوع می‌تواند به این معنی باشد که استودیو Rockstar در حال انجام این استخدام گسترده برای عنوان دیگری است.

 

با توجه به چیزی که شایعات نشان می‌دهند، به نظر می‌رسد تمرکز اصلی استودیو راکستار در حال حاضر روی بازی GTA 6 است. آخرین اطلاعات فاش شده از بازی GTA 6 شامل اطلاعات هیجان انگیزی برای طرفداران است، مانند داشتن چندین شخصیت که یکی از آن‌ها ممکن است زن باشد. شایعات دیگر نشان می‌دهد که جت پک‌ها می‌توانند به سری بازی GTA بازگردند.
 

برچسب ها: , GTA6Grand Theft Auto 6
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.