سورس کد بازی GTA 5 در هک راکستار فاش شد

سورس کد بازی GTA 5 در هک راکستار فاش شد

محمد مسعودی محمد مسعودی
6 ماه و 26 روز پیش

در سال گذشته، استودیو راکستار نفوذ امنیتی بزرگی را متحمل شد و بیش از ۱۰۰ گیگابایت از اطلاعات این استودیو به بیرون درز کرده است. با این‌ حال، به نظر می‌رسد که اوضاع هنوز در دست کنترل نیست و هنوز آسیب‌هایی به این استودیو وارد می‌شود. 


اخیرا گزارش شده است که سورس کد بازی GTA 5، که قبلا قسمت‌هایی از آن را دیده بودیم، به شکل کامل فاش شده‌است. از دیگر اطلاعات فاش شده نیز می‌توان به بخشی از کدهای جدید پایتون از بازی GTA 6 و تمامی فایل‌های بازی Bully 2 نیز، اشاره کرد. در حال حاضر، اطلاعات مهم بیشتری نسبت به قبل فاش شده‌است مشکلات جدیدی را به مشکلات پیرامون فاش شدن جزئیات بازی GTA 6 در سال گذشته، اضافه کرده است. 

 

تا پیش از این، اطلاعات به سرقت رفته، از جمله سورس کد بازی GTA 5 که در سال گذشته توسط آریون کورتاج (Arion Kurtaj) ۱۸ ساله در یک هتل و به واسطه یک گوشی موبایل، دزدیده شده بود، به صورت مخفیانه دست به دست می‌شد. اما حالا به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شده است. 

 

علاوه بر این، گزارش شده است که تمام فایل‌های مربوط به بازی Bully 2، دنباله لغو شده از بازی Bully سال ۲۰۰۸، هم لو رفته است. در دیگر اسکرین شات‌های منتشر شده، بخشی از کدهای جدید پایتون بازی GTA 6 در کنار برخی از جزئیات اولیه مفهومی بازی GTA 5، مانند یک نسخه اصلی از نقشه بازی GTA 5، فاش شده است. در حال حاضر نگرانی‌هایی جدی در مورد در دسترس بودن سورس کد بازی GTA 5 وجود دارد، زیرا با استفاده از آن‌ها می‌توان روش‌های تقلب پیچیده‌تر و آزادانه‌تری را ایجاد کرد.


در حال حاضر با ادامه انتشار جزئیات جدید از سوی منابع بیشتر، عمق فاجعه بیشتر و بیشتر در حال گسترش است.

برچسب ها: GTA 6, Grand Theft Auto 6
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.