شایعه: فرایند ساخت بازی GTA 6 با مشکلات بسیاری همراه شده است

شایعه: فرایند ساخت بازی GTA 6 با مشکلات بسیاری همراه شده است

همانطور که می‌دانید، بازی GTA 6، راه زیادی را تا انتشار دارد، اما به نظر می‌رسد که داستان‌هایی در پشت پرده وجود دارد که باعث طولانی‌ بودن مدت ساخت بازی می‌شود. با توجه به آخرین شایعه‌ای که‌ از طرف مجله Rockstar پخش شده، پروژه نسخه بعدی بازی GTA، یکی از آشفته‌ترین پروژه‌های استودیو راک استار در بحث ساخت، بوده است. مسائل گزارش شده دائما تغییر پیدا می‌کردند و حتی گزارش شده بود که ساخت بازی GTA VI، یک بار به طور کامل از ابتدا آغاز شده است.

 

با توجه به شایعات، بازی GTA 6، قرار بود در سال ۲۰۲۰ عرضه شود. با این حال حتی حالا که به ماه‌های‌ پایانی سال 2021 رسیده‌ایم هنوز هم به صورت رسمی‌ معرفی نشده است. طبق گزارش‌ها، داستان و عناصر بازی از سال ۲۰۱۹ تا به الان، چندین بار عوض شده‌اند. به قدری که هیچ چیز واقعی و محکمی در دست استودیو نیست تا به عنوان یک تریلر آن را به نمایش بگذارد یا رسما از آن پرده‌برداری کند. جدایی ناگهانی یکی از بنیان‌گذاران و نایب رئیس بخش خلاقیت این شرکت،‌ دن هاوسر (Dan Houser) در سال گذشته حدس و گمان‌های بسیاری را به همراه داشت؛ حالا و با توجه به گزارشات جدید، می‌توان این جدایی را به مشکلات بسیار زیاد در روند ساخت بازی نسبت داد. در ادامه گزارش، می‌بینیم که زمانی که او شرکت را در سال ۲۰۲۰ ترک کرد، کار ساخت بازی GTA 6، دوباره از اول شروع شد. 

این مجله (Rockstar Magazine)، ساخت بازی GTA VI را آشفته‌ترین پروژه راک استار، حتی آشفته‌تر از بازی‌ Red Dead Redemption و بازی GTA IV، توصیف می‌کند. زمانی که در این‌ باره از آن‌ها سؤال شد، جزئیات بیش‌تری را ارائه نکردند. 

 

چیزی که روشن است، این است که بازی GTA 6، حداقل تا سال ۲۰۲۵ منتشر نمی‌شود،‌ که حتی به این ادعا هم نمی‌توان اعتماد کرد. با توجه به شایعه‌ای دیگر، شرکت راک استار سعی بر این دارد که از شرایط بحرانی دوری کند تا آبروی  فعلی خود را حفظ کند. این شرکت در حال حاضر به خاطر ساعت کاری بالای ۱۰۰ ساعت در هفته، اضافه‌ کاری اجباری و سیاست‌های غلط، نظر منفی منتقدان و فعالان را به خود جلب کرده است. البته توجه داشته باشید، که در حال حاضر، گزارش‌های مربوط به این موضوع و روند ساخت مخرب، تایید نشده باقی مانده‌اند و شرکت راک استار هم در مورد این شایعات، هیچ اظهار نظری نداشته است. 

 

جزئیات دیگری که توسط این مجله ارائه شده، نشان می‌دهد که فعلا خبری از بازسازی بازی GTA IV نخواهد بود. همچنین این مجله می‌گوید این امکان وجود دارد که تاریخ انتشار بازی GTA V برای کنسول‌های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس، دوباره به نعویق افتاده و تا ماه آوریل یا می سال ۲۰۲۲ خبری از آن‌ها نباشد. انتشار نسخه نسل نهمی این بازی، در حال حاضر به دلایلی نا معلوم،  تا مارس ۲۰۲۲ به تعویق افتاده است. 
 

برچسب ها: GTA 6
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.