شایعه: اولین ویدیوها از بازی GTA 6 لو رفت

شایعه: اولین ویدیوها از بازی GTA 6 لو رفت

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
4 ماه و 16 روز پیش

در سال‌های اخیر شایعات زیادی از بازی GTA 6 منتشر شدند و حتی با وجود این‌که استودیو راکستار در دست ساخت بودن این عنوان را تایید کرده، هنوز هیچ تصویر یا ویدیو رسمی‌ای از این عنوان منتشر نشده است. در اتفاقی که می‌تواند وسیع‌ترین لو رفتن اطلاعات در تاریخ این استودیو لقب بگیرد، 90 ویدیو از نسخه در دست ساخت بازی GTA 6 در فضای مجازی منتشر شده که دزدی‌ها، تیراندازی، مکالمات صداگذاری شده و چندین بخش دیگر از این بازی را نمایش می‌دهند.

 


استودیو راکستار هنوز هیچ واکنشی به این ویدیوها نشان نداده و مشخص نیست که ادعای فرد لو دهنده در رابطه با ارتباط این ویدیوها با بازی GTA 6 درست است یا خیر. البته با توجه به این‌که سورس کد‌های بازی هم در این ویدیوها مشاهده می‌شود، به‌نظر می‌رسد که این تصاویر واقعی باشند. به‌هرحال، با توجه به اطلاعات غیررسمی ارائه شده در این 
ویدیوها، به‌نظر می‌رسد که بازی GTA 6 قطعا دو شخصیت قابل بازی به‌نام‌های لوسیا (Lucia) و جیسون (Jason) دارد و وقایع آن در شهر وایس سیتی رخ می‌دهند.
 

لازم به ذکر است که این تصاویر ممکن است مربوط به نسخه درحال ساخت بازی GTA 6 در سال‌های گذشته باشد و این بازی در حال حاضر در وضعیت پیشرفته‌تری قرار داشته باشد.
 

برچسب ها: GTA 6
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.