شایعه: به زودی تصاویر جدیدی از  بازی GTA 6 منتشر خواهد شد

شایعه: به زودی تصاویر جدیدی از بازی GTA 6 منتشر خواهد شد

ایلیا امینی ایلیا امینی
1 ماه و 14 روز پیش

باتوجه به مشاهدات و گزارشات منتشر شده در روزهای اخیر به‌نظر می‌رسد که در آینده‌ای نزدیک مخاطبان و علاقه‌مندان به بازی GTA 6 می‌توانند منتظر خبرها و اطلاعات جدیدی دررابطه با این بازی باشند. به‌طوری که وب‌سایت رسمی بازی GTA 6 اخیرا بخش جدیدی را با نام تصاویر به صفحه رسمی این عنوان اضافه کرده است که همین موضوع توانسته هیجان زیادی را در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی به وجود آورد.

همان‌طور که توسط کاربری با نام GTAVI_Countdown در شبکه اجتماعی توییتر مشاهده شده است، صفحه رسمی بازی GTA 6 و به‌صورت دقیق‌تر بخش‌های دیتابیس، تصاویر و بخش مربوط به کاور بازی دچار تغییرات و بروزرسانی‌هایی شده است و حالا این صفحه منتظر قرار گرفتن تصاویر جدید و تاریخ انتشار است. اما پس از گذشت مدت زمان اندکی برنامه نویسان وب سایت بازی GTA 6 تمام تغییرات به وجود آمده را از این صفحه حذف و به حالت گذشته برگرداندند.

 

هر روز به تاریخ عرضه‌ی بازی GTA 6 نزدیک می‌شویم و این موضوع روشن است که شرکت راک‌استار به زودی تصمیم به رونمایی کامل و اعلام تاریخ دقیق انتشار این بازی خواهد کرد، زیرا تقریبا بیش از پنج ماه از انتشار اولین تریلر بازی می‌گذرد و از آن زمان هیچ خبر و اطلاعات جدیدی از این عنوان به رسانه‌ها منتشر نشده است. نکته حائز اهمیت دیگر برگزاری جلسه مدیران شرکت راک‌استار با سران کمپانی Take-Two در روزهای آینده است. که بر همین اساس می‌توان احتمال انتشار اخبار جدید را پس از انجام این جلسه محتمل خواند.

 

شرکت راک‌استار تاکنون هیچ یک از احتمالات گفته شده را دررابطه با انتشار اخبار و تصاویر جدید بازی GTA 6 تایید نکرده است و بسیاری بر این عقیده هستند که دلیل این اتفاق، مذاکرات و برنامه‌ریزی‌های گسترده در این شرکت و احتمال تغییر در تاریخ عرضه این بازی برای پلتفرم کامپیوترهای شخصی است. و طبق گمانه‌زنی‌های انجام شده بنظر می‌رسد که احتمال این موضوع که تاریخ انتشار نسخه رایانه‌های شخصی بازی GTA 6 در زمان رونمایی کامل از این عنوان اعلام گردد بالا درنظر گرفته می‌شود و این تاخیرهای بوجود آمده نیز به همین دلیل است.

برچسب ها: GTA 6, GTA VI
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.