آیا کوجیما به پروژه بعدی خود اشاره می‌کند؟

آیا کوجیما به پروژه بعدی خود اشاره می‌کند؟

رضا مدرسی رضا مدرسی
11 ماه و 11 روز پیش

هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) از نام‌های شناخته شده صنعت ویدیو گیم است. او سابقه بلند بالایی در نویسندگی و کارگردانی بازی‌های مختلف دارد و یکی از بارزترین ویژگی‌هایش نیز معرفی اسرار آمیز بازی‌هایش است. کوجیما اخیرا در صفحه شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی تصاویری به اشتراک گذاشته که بسیاری معتقدند اشاره به پروژه بعدی اوست. استودیوهای بازی‌سازی در حال آماده‌ شدن برای ورود به فصل بازاریابی هستند و احتمال اینکه کوجیما نیز در حال آماده کردن خود و مردم برای این رونمایی باشد، چندان دور از ذهن نیست.

 

کوجیما معمولا به عنوان یکی از تاثیرگذارترین افراد حال حاضر ویدیو گیم شناخته می‌شود و بزرگ‌ترین دلیل آن نیز ساخت بازی Metal Gear است، که گفته می‌شود اولین عنوان مخفی‌کاری داستانی در صنعت گیم بوده. این بازی دنباله‌های زیادی هم داشت و توانست به عنوان یکی از معروف‌ترین مجموعه بازی‌ها در کارنامه کوجیما ثبت شود. آخرین بازی این نویسنده و کارگردان ژاپنی به سال 2019 و بازی Death Stranding باز می‌گردد. عنوانی که به گفته خود او اولی نبازی در ژانر Strand بود. این عنوان با واکنش‌های مختلفی رو به رو شد و گرچه به موفقیت بازی‌های قبلی هیدئو کوجیما نرسید، اما باز هم توانست خودی نشان دهد و جوایز بسیاری به دست‌آورد.

 

آیا کوجیما به پروژه بعدی خود اشاره می‌کند؟

 

با تجربه بازی Death Stranding بازیکنان خیلی زود به علاقه کوجیما به اسرار آمیز بودن پی خواهند برد، علاقه‌ای که وی در شبکه‌های اجتماعی نیز چندین بار بروز داده و ثابت کرده که در آن مهارت هم دارد. صفحات اجتماعی وی پر شده‌اند از نظراتش در خصوص فیلم‌هایی که دیده یا کتاب‌هایی که خوانده. او در مورد استودیو Kojima Productions نیز زیاد می‌نویسد و همین چند هفته اخیر خبر از تغییر مکان استودیو داده بود. حال به نظر می‌رسد که او در حال اشاره به پروژه بعدی خودش است که معلوم نیست چه ماهیتی دارد و چه زمانی عمومی خواهد شد.

 

برچسب ها: کوجیما, Kojima, Kojima Productions
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.