شایعه: بازی Iron Man توسط کمپانی EA در حال توسعه است 

شایعه: بازی Iron Man توسط کمپانی EA در حال توسعه است 

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
4 روز پیش

پس از موفقیت بازی Marvel’s Spider-Man، کمپانی Marvel درک بهتری از سوددهی بازی‌های ابرقهرمانی AAA پیدا کرد و حالا با چندین کمپانی مختلف برای ساخت این بازی‌ها همکاری می‌کند. در حال حاضر چندین پروژه ابرقهرمانی توسط استودیوهای بزرگ در دست ساخت قرار دارند و حالا شایعات جدیدی از در دست ساخت بودن بازی Iron Man هم به‌گوش می‌رسد.


به گفته جف گراب (Jeff Grubb)، کمپانی EA علاوه بر بازی Black Panther یک پروژه ابرقهرمانی دیگر هم در دست ساخت دارد. تام هندرسون هم با تایید این شایعه اضافه کرد که این پروژه احتمالا مربوط به بازی اختصاصی Iron Man است.


بازی Black Panther توسط استودیو تازه تاسیس کمپانی EA در سیاتل توسعه داده می‌شود اما درحال حاضر هیچ شایعه‌ای از استودیو سازنده بازی Iron Man منتشر نشده است. تقریبا تمام استودیوهای بزرگ EA درحال ساخت یک یا چند پروژه بزرگ هستند و مشخص نیست که در صورت صحت داشتن این شایعه، این بازی توسط کدام‌یک از استودیو‌های EA توسعه داده می‌شود.


 بعد از بازی Iron Man VR که در سال 2020 منتشر شد، تونی استارک در بازی Marvel’s Avengers هم حضور داشت و قرار است به‌عنوان یکی از شخصیت‌های قابل کنترل بازی Midnight Suns در این عنوان حضور داشته باشد. 

 

برچسب ها: Iron Man
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.