رویداد State of Play: تاریخ انتشار بازی Kena: Bridge of Spirits مشخص شد

رویداد State of Play: تاریخ انتشار بازی Kena: Bridge of Spirits مشخص شد

در جریان رویداد State of Play  از تاریخ انتشار بازی اکشن ماجراجویی دوست‌داشتنی Kena: Bridge of Spirits رونمایی شد. علاوه بر مشخص شدن تاریخ عرضه بازی، تریلر جدیدی از این عنوان نیز در رویداد مذکور به نمایش گذاشته شد.

 

تریلری خیره‌کننده جدیدی که از بازی Kena: Bridge of Spirits منتشر شده است به ما اطلاعاتی جزئی از دنیایی که قرار است در این بازی به جست و جو و کاوش در آن بپردازیم می‌دهد. علاوه بر جزئیات مختلف توانستیم به دوستان خوش‌قیافه و دوست‌داشتنی شخصیت Kena که تحت عنوان Rot شناخته می‌شوند نیز نگاهی بیندازیم. به علاوه در این تریلر تعدادی از لحظات تاریکی که قهرمان ما در جریان بازی با آن‌ها مواجه می‌شود را نیز تماشا کردیم. در این سفر با دشمنان مختلفی روبرو خواهید شد که از اندازه کوچک تا بسیار بزرگ را شامل می‌شوند.

 

 

در جریان مبارزات بازی باید از سلاح عصامانندی (Staff) که شخصیت Kena در اختیار دارد برای از بین بردن دشمنان استفاده کنید. از این عصا می‌توان برای ضربه زدن به دشمنان یا شلیک گلوله‌های پرتابی استفاده کرد. بخش اکشن بازی شباهت زیادی به بخش اکشن بازی Horizon Zero Dawn دارد و ما برای آگاهی از جزئیات بیش‌تر از گیم‌پلی بازی بسیار هیجان‌زده هستیم.

 

در جریان داستان بازی شما ماجرای شخصیت Kena را در سفری برای بازگرداندن تعادل به روستایی باستانی دنبال خواهید کرد. روستای مذکور درگیر طلسم خاصی شده است و از آن رنج می‌برد. در جریان پیشروی در داستان بازی شما مهارت‌های جدیدی را باز خواهید کرد، اسرار مختلفی را رمزگشایی می‌کنید و سرزمینی را که زیر پا می‌گذارید به شکوه سابق خود باز خواهید گرداند.

 

جالب است بدانید که مهم نیست نسخه کنسول پلی استیشن 4 بازی را تهیه کنید یا نسخه کنسول پلی استیشن 5 را؛ چرا که در هر صورت با خرید یک نسخه به نسخه دیگر هم دسترسی پیدا خواهید کرد و این بدان معنا است که می‌توانید این بازی را روی هر کنسولی که ترجیح می‌دهید تجربه کنید.

 

 

 

 

در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی یکی از تهیه‌کنندگان ارشد استودیو Ember Lab؛ یعنی جاش گریر (Josh Grier) گفت:

ما به شدت قدردان هیجانی که پیرامون بازی Kena: Bridge of Spirits ایجاد شده است هستیم و به هیچ وجه نمی‌توانیم صبر کنیم تا این بازی را در ماه آگوست پیش رو با شما به اشتراک بگذاریم.

 

بازی Kena: Bridge of Spirits در تاریخ 24 آگوست آتی (2 شهریورماه) از طریق فروشگاه شرکت Epic Games برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس قرار خواهد گرفت.

برچسب ها: Kena: Bridge of Spirits
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.