بازی‌‌های ماه مارس سطح Essential پلی استین پلاس معرفی شدند

بازی‌‌های ماه مارس سطح Essential پلی استین پلاس معرفی شدند

محمد مسعودی محمد مسعودی
1 سال و 1 ماه و 26 روز پیش

کمپانی سونی لیست بازی‌های سطح Essential سرویس پلی استیشن پلاس برای ماه مارس را به صورت رسمی اعلام کرد. این عناوین عبارتند از:

 

 

بازی Battlefield 2042 (برای کنسول‌های PS4 و PS5)
بازی Minecraft Dungeons (برای کنسول PS4)
بازی Code Vein (برای کنسول PS4)

مشترکین این سرویس می‌توانند از تاریخ هفت مارس (۱۶ اسفند ۱۴۰۱) تا سوم آوریل (۱۴ فروردین ۱۴۰۲) این بازی‌ها را دریافت کنند. همچنین بازی‌های سطح Essential ماه فوریه نیز تا تاریخ شش مارس (۱۵ اسفند ۱۴۰۱) در دسترس خواهد بود. 
بازی‌های ماه فوریه این سرویس شامل بازی‌ OlliOlli World (برای کنسول‌های PS5 و PS4)، بازی Mafia Definitive Edition (برای کنسول PS4)، بازی Evil Dead (برای کنسول‌های PS5 و PS4) و بازی Destiny 2: Beyond Light (برای کنسول‌های PS5 و PS4) است. 

سطح Essential سرویس پلی استیشن پلاس، پایه‌ای ترین سطح این سرویس بوده و به مشترکین این اجازه را می‌دهد که هر ماه به چند بازی رایگان دسترسی داشته باشند. مشترکین می‌توانند پس از دریافت این بازی‌ها، حتی پس از دوره ماهیانه دسترسی بازی‌ها، به بازی‌ها دسترسی داشته باشند ولی باید اشتراک Essential خود را پس از پایان، تمدید کنند یا به اشتراک سطح بالاتری ارتقا یابند. بدیهی است که پس از پایان اشتراک دسترسی به بازی‌های دریافت شده ممکن نیست، مگر اینکه بازیکنان اشتراک خود را تمدید کنند. 
کمپانی سونی همچنین برخی از بازی‌هایی را که ماه آینده در کاتالوگ بازی‌های پلی استیشن پلاس عرضه می‌شوند را معرفی کرد که برای مشترکین Extra یا Premium سرویس پلی استیشن پلاس، در دسترس خواهد بود. 

 

 

از بین پنج بازی معرفی شده، تنها بازی Tchia عنوانی کاملا جدید محسوب می‌شود. این بازی ماجراحویی جهان باز، از سرزمین مادری استودیو سازنده بازی، یعنی نیو کالدونیا (New Caledonia) الهام گرفته است و در روز اول انتشار برای مشترکین سطح‌های Extra و Premium سرویس پلی استیشن پلاس، در دسترس خواهد بود. 
عناوین ماه فوریه سطح Extra و Premium سرویس پلی استیشن پلاس که در هفته گذشته اضافه شده‌اند، عبارتند از بازی Horizon Forbidden West، بازی The Quarry، بازی Resident Evil 7: Biohazard و بازی Scarlet Nexus.
 

برچسب ها: PlayStation Plus, پلی استیشن پلاس
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.