مارک همیل دیگر صداپیشگی شخصیت جوکر را انجام نمی‌دهد

مارک همیل دیگر صداپیشگی شخصیت جوکر را انجام نمی‌دهد

محمد مسعودی محمد مسعودی
5 روز پیش

با وجود اینکه مارک همیل (Mark Hamil) در سری فیلم‌های Star Wars برای شخصیت اسکای واکر (Sky Walker) ایفای نقش کرده است، کسانی هم هستند که معتقدند بهترین ایفای نقش او در نقش شخصیت جوکر و در سریال‌های انیمیشنی Batman، تعدادی از فیلم‌های انیمیشنی Batman و سه‌گانه Arkham از استودیو Rocksteady بوده است. همین کار‌ها نشان می‌دهند که او در این سال‌ها چقدر برای نقش جوکر مناسب بوده است.

 

 

۱۰ بازی که بازیکنان را به خاطر مردن مسخره می کنند

با این‌ حال، به نظر می‌رسد که همیل، دیگر قصد ندارد در آینده به عنوان شخصیت جوکر ظاهر شود. کوین کانروی (Kevin Conroy) که صداپیشگی شخصیت بروس وین (Bruce Wayne) را در تمام پروژه‌های ذکر شده داشت، اخیرا درگذشت و همیل می‌گوید که بدون صداپیشگی کنروی برای شخصیت بتمن، دیگر نمی‌تواند به عنوان شخصیت جوکر بازگردد. 
همیل به تازگی در مجله Empire گفت :« استودیو‌ها با من تماس می‌گرفتند که می‌خواهند من در نقش جوکر ظاهر شوم و تنها سوال من این بود که آیا کوین در نقش بتمن است؟ اگر می‌گفتند بله جواب من هم مثبت بود. من و کوین شریک‌هایی مثل شخصیت‌های لورل و هاردی (Laurel and Hardy) بودیم. بدون کوین به نظر نمی‌رسد که بتمنی برای من وجود داشته باشد.»
آخرین ایفای نقش کانروی مربوط به بازی Suicide Squad: Kill the Justice League ساخته استودیو Rocksteady خواهد بود. 

برچسب ها: مارک همیل, جوکر
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.