محدودیتی برای تغییر شخصیت بازی Marvel’s Spider-Man 2 وجود نخواهد داشت

محدودیتی برای تغییر شخصیت بازی Marvel’s Spider-Man 2 وجود نخواهد داشت

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
4 ماه و 4 روز پیش

یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های جدید بازی Marvel’s Spider-Man 2 که در تریلر گیم‌پلی این بازی دیدیم، امکان تغییر شخصیت بازی بود. در بخش‌های مختلف این تریلر دیدیم که کنترل بازی بین پیتر پارکر و مایلز مورالز تغییر می‌کند و در سکانس‌ تعقیب و گریز این اتفاق چند بار رخ داد.

 


برایان انتیهار (Bryan Intihar)، کارگردان بازی Marvel’s Spider-Man 2، در مصاحبه با Eurogamer نحوه کارکرد این ویژگی در بازی را شرح داده است.

 

«وقتی مراحل خط داستانی بازی را تجربه می‌کنید، ما مشخص می‌کنیم که در چه لحظاتی کنترل پیتر یا مایلز را در اختیار داشته باشید. این موضوع مشخصا در راستای روایت بهتر داستان اتفاق می‌افتد. دقیقا همان‌طور که در تریلر بازی دیدید.
البته وقتی در نقشه بازی گشت و گذار می‌کنید، محتویاتی پیدا می‌کنید که مخصوص پیتر یا مایلز طراحی شده‌اند و برخی هم برای هر دو آن‌ها هستند. غیر از مراحل اصلی خط داستانی، هیچ محدودیتی برای تعویض شخصیت قابل کنترل در جهان بازی وجود ندارد و می‌توانید با فشار یک دکمه این کار را انجام دهید.»

 

او در ادامه اعلام کرد که پیتر پارکر و مایلز مورالز یک درخت مهارت‌ مخصوص خود و یک درخت مهارت مشترک هم دارند. البته او به این سؤال که آیا شخصیت‌های قابل کنترل دیگری مانند مری جین هم در بازی حضور دارند یا نه، پاسخ نداد.

بازی Marvel’s Spider-Man 2 در فصل پاییز برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

برچسب ها: Marvel's Spider-Man 2, پلی استیشن 5
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.