اطلاعات بیشتری از گیم‌پلی بازی Marvel’s Spider-Man 2 منتشر شد

اطلاعات بیشتری از گیم‌پلی بازی Marvel’s Spider-Man 2 منتشر شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 1 ماه و 25 روز پیش

پس از انتشار اولین تریلر گیم‌پلی بازی Marvel’s Spider-Man 2، استودیو Insomniac اطلاعات بیشتری از مورد انتظارترین انحصاری حال حاضر پلی استیشن 5 منتشر کرد. این استودیو تایید کرد که رودخانه شرقی کویینز در نیویورک یکی از مناطق جدید نقشه بازی خواهد بود که بازیکنان می‌توانند آزادانه در آن گشت و گذار کنند.


دکمه L1 قرار است قدرت‌های سیمبیوت پیتر را کنترل کند. همچنان امکان جاخالی دادن ضربات حریف وجود دارد، اما برای انجام برخی از حمله‌ها باید ابتدا ضربه دشمن را دفاع کنید و ضدحمله بزنید. همچنین، انیمیشن‌های مبارزه جدیدی برای بازی طراحی شده تا «یک‌ پیتر پارکر بسیار خشن‌تر را به‌تصویر بکشد.» استودیو Insomniac وعده داده تا به رابطه شخصی پیتر و سیمبیوت هم بپردازد و نحوه تاثیرگذاری این سیمبیوت روی مرد عنکبوتی و دوستان نزدیکش را هم نشان دهد.

 


 

یکی دیگر از قابلیت‌های جدید این بازی که در ابتدای تریلر معرفی شد، Web Wings است که به پیتر و مایلز اجازه پرواز در سطح شهر را می‌دهد. مسیرهای بادی مختلفی هم در میان ساختمان‌های شهر وجود خواهند داشت تا سرعت پروازکردن مرد عنکبوتی را افزایش دهند. همچنین، ابزار و قابلیت‌های جدیدی برای مبارزه و مخفی‌کاری طراحی شده که بسیاری از آن‌ها بین مایلز و پیتر مشترک هستند. در این تریلر تعدادی از این ویژگی‌های جدید مانند امکان از بین بردن همزمان دو یا چند دشمن و Web Line برای خلق مسیرهای تارعنکبوتی جدید بالای سر دشمنان هم نمایش داده شدند.
 

همچنین یک ابزار جدید به نام Web Grabber برای کشیدن دشمنان به سمت همدیگر به بازی Marvel’s Spider-Man 2 اضافه شده است. مایلز هم می‌تواند از قدرت‌های الکتریکی خود برای Venom Blast زنجیره‌ای از دشمنان استفاده کند. هرکدام از قهرمانان بازی درخت مهارت‌های مخصوص خود را دارند، اما یک درخت مهارت مشترک هم برای آپگرید‌هایی که بین آن‌ها مشترک است وجود خواهد داشت. علاوه بر این، بسیاری از ابزار آن‌ها هم مشترک هستند و حتی شاهد تمرین هر دو مرد عنکبوتی باهم خواهیم بود.

 

از لحاظ گرافیکی، این بازی دارای تعداد بسیار بیشتر ذرات محیط، سایه‌ها و بازتاب واقعی‌تر، بافت‌های گرافیکی بهبود یافته نسبت به بازی قبلی خواهد بود. مطابق انتظارات، بازی Marvel’s Spider-Man 2 از صدای سه‌بعدی پلی استیشن و ویژگی‌های کنترلر دوال سنس مانند تریگرهای تطبیق پذیر و بازخورد هپتیک هم بهره می‌برد.
 

باوجود این‌که تاریخ انتشار دقیق بازی Marvel’s Spider-Man 2 در رویداد پلی استیشن مشخص نشد، اما استودیو Insomniac امیدوار است که بتواند به‌زودی تاریخ انتشار نهایی را اعلام کند. 
 

برچسب ها: Marvel's Spider-Man 2, پلی استیشن 5
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.