احتمال عرضه بازی Metroid Prime Trilogy برای نینتندو سوییچ

احتمال عرضه بازی Metroid Prime Trilogy برای نینتندو سوییچ

رضا رحیمی رضا رحیمی
3 سال و 11 ماه و 28 روز پیش

یک خرده‌فروش اینترنتی در واقع منبع اصلی ایجاد شایعه منتشر شدن این بازی روی نینتندو سوییچ نیز است. در سال ۲۰۱۸ میلادی این خرده‌فروش از انتشار این بازی روی کنسول مذکور خبر داده بود و به تازگی تاریخ انتشار این عنوان را روی صفحه مربوطه در سایت خود قرار داده است.

با مراجعه به صفحه این بازی در سایت Inet می‌توانید تاریخ انتشار درز کرده را ببینید. این تاریخ ۱۸ ژوئن (۲۹ خرداد) تعیین شده است. البته خیلی هم به دل خود صابون نزنید چرا که وقتی برای گرفتن مهر تایید این شایعه سراغ نینتندو رفته شد، چیز خاصی نصیبمان نشد.

البته علاوه بر این خرده‌فروش، یکی از افرادی که پیش از این، منبع خوبی برای انتشار اخبار مربوط به نینتندو بوده است هم از این اتفاق خبر داده بود. طبق گفته او نینتندو قصد داشت در مراسم Nintndo Direct که قرار بود در ماه فوریه برگذار شود از انتشار این بازی خبر دهد که متاسفانه این اتفاق رخ نداد.

البته شرکت Best Buy هم در یکی از لیست‌های مخصوص کارمندان خود که به طور اتفاقی درز کرده بود از انتشار بازی Metroid Prime Trilogy برای نینتندو سوییچ خبر داده بود.

نسخه اصلی بازی Metroid Prime Trilogy در واقع روی کنسول GameCube و سپس Nintendi Wii منتشر شده بود. البته نسخه‌ای که روی Wii عرضه شده بود یک نسخه ریمستر بوده است و نسخه مربوط به گیم کیوب نیز پس از مدتی به‌روزرسانی دریافت کرد و قابلیت کنترل حرکتی به بازی اضافه شد. چند سال بعد هم نسخه دیجیتالی بازی مجددا روی کنسول Nintendo Wii U منتشر شد.

باید صبر کرد و دید در تاریخ مشخص شده، بازی Metroid Prime Trilogy روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد یا خیر. هنوز اخبار رسمی از این شایعه منتشر نشده است.

برچسب ها: Metroid Prime Trilogy
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.