آپدیت جدید رابط کاربری ایکس باکس این هفته برای برخی کاربران منتشر می‌شود

آپدیت جدید رابط کاربری ایکس باکس این هفته برای برخی کاربران منتشر می‌شود

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
5 ماه و 3 روز پیش

کمپانی مایکروسافت ماه‌هاست که درحال آزمایش ویژگی‌های مختلف برای بهبود هوم اسکرین ایکس باکس است و قصد دارد تا در هفته جاری، آپدیت طراحی جدید آن را برای افراد منتخب حاضر در حلقه‌های آلفا و Alpha Skip-Ahead ایکس باکس عرضه کند.
این خبر توسط آیوی کریسلو (Ivy Krislov)، مدیر ارشد محصولات کمپانی مایکروسافت اعلام شد.

 

«کاربران آلفا و Alpha Skip-Ahead ایکس باکس می‌توانند این هفته نسخه جدید صفحه اصلی ایکس باکس را تجربه کنند. این طراحی جدید نتیجه بازخورد کاربران و چیزهایی که از آزمایش‌های قبلی یادگرفته‌ایم است.»
 

کریسلو با اشاره به بازخوردهای قبلی کاربران درباره شلوغی بیش از حد بالای هوم اسکرین، گفت که در طراحی قبلی، بالای این صفحه بیش از حد شلوغ بود و فضای کافی برای لذت بردن کاربران از تصویر پس‌زمینه را ارائه نمی‌کرد.

 


به ادعای کمپانی مایکروسافت، این طراحی جدید با ارائه یک منو دسترسی سریع جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا به راحتی بین بازی‌ها، فروشگاه مایکروسافت، ایکس باکس گیم پس، جستجو و تنظیمات کنسول حرکت کنند.
تغییر محل قرارگیری و اندازه بسیاری از آیکون‌های بالای صفحه هم فضای کافی برای نمایش تصویر پس‌زمینه را فراهم کرده است. همچنین، تصویر پس‌زمینه متغیر جدیدی هم در این آپدیت معرفی شده که هنگام انتخاب بازی‌ها، تصویر زمینه مربوط به هر بازی را نمایش می‌دهد.

برچسب ها: ایکس باکس سری ایکس, ایکس باکس
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.