به‌زودی امکان اشتراک سرویس گیم پس با دوستان فراهم خواهد شد

به‌زودی امکان اشتراک سرویس گیم پس با دوستان فراهم خواهد شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 6 ماه و 4 روز پیش

اطلاعات جدیدی که از سرویس خانوادگی گیم پس لو رفته نشان می‌دهد که مشترکین این سرویس می‌توانند اشتراک گیم پس خود را با دوستان‌شان هم به‌اشتراک بگذارند. کمپانی مایکروسافت چند هفته پیش اشتراک خانوادگی گیم پس را به‌صورت آزمایشی در ایرلند و کلمبیا راه‌اندازی کرد و براساس تصویری که اخیرا کشف شده، به‌نظر می‌رسد که این اشتراک قرار است با نام Game Pass Friends and Family فعالیت کند.

 


این تصویر نشان می‌دهد که مایکروسافت قصد ندارد‌ کاربران گیم پس را تنها محدود به اشتراک این سرویس با اعضای خانواده کند و آن‌ها خواهند توانست تا اشتراک گیم پس خود را با دوستان هم به اشتراک بگذارند. در حال حاضر قیمت این اشتراک در ایرلند ماهانه 22 یورو است و به کاربران اجازه می‌دهد تا این سرویس را با چهار نفر به‌اشتراک بگذارند. کمپانی مایکروسافت هیچ صحبتی درباره محدودیت خانوادگی برای به اشتراک گذاشتن این سرویس در ایرلند نکرده و تنها محدودیت موجود این است که تمام کاربران باید در یک کشور زندگی کنند.


اشتراک خانوادگی گیم پس احتمالا با نام گیم پس Friends & Family فعالیت خواهد کرد و به کاربر اجازه خواهد داد تا سرویس گیم پس Ultimate و تمام مزایای آن را با چهار نفر به اشتراک بگذارد. این مزایا شامل استفاده از سرویس گیمینگ ابری ایکس باکس، ایکس باکس لایو و بازی‌های گیم پس کامپیوتر می‌شوند.

 

برچسب ها: xbox, game pass
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.