شایعه: افشای تصاویری از ایکس باکس سری ایکس دیجیتالی سفید

شایعه: افشای تصاویری از ایکس باکس سری ایکس دیجیتالی سفید

محمد مسعودی محمد مسعودی
3 ماه و 21 روز پیش

به نظر می‌رسد که کمپانی مایکروسافت در حال آماده سازی برای عرضه یک نسخه سفید از کنسول ایکس باکس سری ایکس است و جدای از تفاوت رنگ با نسخه اصلی، این کنسول دارای درایو نوری نیز نخواهد بود. وب سایت Exputer مجموعه‌ای از تصاویر لو رفته از ایکس باکس سری ایکس سفید رنگ را منتشر کرده که نشان می‌دهد این سخت‌افزار بدون درایو نوری، از طراحی ظاهری‌ای مشابه با ایکس باکس سری ایکس، بهره می‌برد. 

به نظر می‌رسد که رنگ سفید این کنسول جدید، دقیقا همان رنگ Robot White استفاده شده در ایکس باکس سری اس است. طبق گزارش Exputer، برخی از اجزای داخلی این ایکس باکس سری ایکس جدید و دیجیتالی، دست خوش تغییراتی بوده‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به ارتقا هیت‌سینک خنک کننده کنسول، اشاره کرد. وب سایت Verge در بررسی‌های خود از اسناد فاش شده، تایید کرده است که این عکس‌های فاش شده واقعی هستند، اما برای جزئیات بیشتر، باید منتظر اظهار نظر کمپانی مایکروسافت در این باره بود. 

 

 

وب‌سایت Exputer در ماه گذشته ادعا کرد که احتمالا عرضه ایکس باکس سری ایکس دیجیتالی سفید رنگ در ماه ژوئن یا ژوئیه شکل بگیرد و قیمت آن در حدود ۵۰ تا ۱۰۰ دلار، ارزان‌تر از ایکس باکس سری ایکس اصلی خواهد بود. اگر کمپانی مایکروسافت تصمیم داشته باشد که این نسخه بدون درایو نوری ایکس باکس سری ایکس را در موعد گزارش شده به بازار عرضه کند، نشان دهنده این موضوع خواهد بود که این کمپانی عرضه نسخه به روز شده ایکس باکس سری ایکس را که سال گذشته در اسناد فاش شده پیرامون دادگاه کمیسیون تجارت فدرال (FTC) و کمپانی مایکروسافت مشاهده شد، لغو کرده یا تاریخ راه‌ یابی آن به بازار را عقب انداخته است.
 

برچسب ها: Xbox Series X
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.