ممکن است میازاکی از ساخت بازی‌‌های سولز لایک کناره‌گیری کند

ممکن است میازاکی از ساخت بازی‌‌های سولز لایک کناره‌گیری کند

حاتم حیدری حاتم حیدری
2 ماه و 21 روز پیش

هیدتاکا میازاکی، کارگردان بازی‌ Elden Ring و سری بازی Dark Souls، در مصاحبه‌ای با رسانه IGN گفت: «احتمال زیادی وجود دارد تا از مقام کارگردانی دیگر بازی‌های سبک سولز در ادامه راه،  کناره‌گیری کنم.»

او ادامه داد: «احساس می‌کنم در ادامه مسیر کارگردان‌های جدیدی را ببینیم. و اگر چنین باشد من دوست دارم تا کنترل و اختیار کامل را در این پروژه‌ها به آن‌ها بسپارم و از نقش کارگردانی خود خارج شوم. به نظرم این بهترین و ساده‌ترین راه برای شکوفایی بهتر این اعضا در پروژه‌های جدید خواهد بود.»

 

از بین سری بازی Dark Souls تنها نسخه دوم توسط هیدتاکا میازاکی کارگردانی نشد که نظرات ضد و نقیضی دریافت کرد، اما میازاکی در ادامه به تعریف از این اثر پرداخت و گفت: «راجع به بازی Dark Souls 2 من فکر می‌کنم که پروژه خیلی خوبی برای ما بود چون توسط این بازی ارتباطات و ایده‌های بسیار خوبی به دست آوردیم که نقش به‌سزایی در رساندن این سری در ادامه به جایگاه کنونی‌اش داشت. این بازی با وارد کردن مراحل نیمه جهان باز، پایه و اساس طراحی مراحل  و محیط در بازی Elden Ring را طرح ریزی کرد»

 

همچنین درچهارشنبه هفته گذشته اولین بسته گسترش‌دهنده بازی Elden Ring با نام Shadow of Erdtree  معرفی شد که در ماه ژوئن عرضه خواهد شد. طبق گفته شرکت Bandai Namco این بسته گسترش دهنده شامل داستان جدید، دنیایی جدید برای کاوش و همچنین المان‌های نقش افرینی تازه و عمیقتر خواهد بود. لازم به ذکر است که بازیکنان برای تجربه این بسته نیاز به داشتن بازی اصلی خواهند داشت.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

برچسب ها: Dark Souls, Elden Ring
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.