تعداد بازیکنان بازی Battlefield V از بازی Battlefield 2042 بیشتر است

تعداد بازیکنان بازی Battlefield V از بازی Battlefield 2042 بیشتر است

محمد مسعودی محمد مسعودی
2 سال و 5 ماه و 24 روز پیش

امروز، بازی Battlefield 2042، نقطه عطف بزرگ دیگری را پشت سر گذاشت. در 24 ساعت گذشته تعداد بازیکنان بازی Battlefield V روی پلتفرم استیم،‌ بیش‌تر از تعداد بازیکنان جدید بازی Battlefield 2042 بوده است.


این خبر را تام هندرسون (Tom Henderson) با توجه به گزارش Steamcharts.com منتشر کرد. هندرسون در این خبر ذکر کرد که در 24 ساعت گذشته، حداکثر 23000 نفر بازی Battlefield V را اجرا کردند، در حالی که بازی ‌Battlefield 2042 رقم 19000 بازیکن را به ثبت رسانده است. با توجه به 48000 بازیکنی که این بازی در هفته پیش به ثبت رسانده، این یک افت شدید و قابل توجه برای بازی Battlefield 2042 محسوب می‌شود. 

 

بازی ‌Battlefield 2042 در ماه نوامبر عرضه شد ولی اندکی از مشکلات این بازی از آن زمان تا به حال بهبود یافته است. بازی با باگ‌هایی فاجعه باری عرضه شد که بسیاری از منابع استودیو DICE را که ممکن بود به توسعه محتوا در آینده اختصاص داده شود،‌ به فنا داد. در همین حین، ‌بسیاری از ویژگی‌هایی که طرفداران Battlefield 2042 آن‌ها را ضروری می‌دانستند (همچون برد امتیازات و چت صوتی)، در هنگام عرضه بازی،‌ در دسترس نبودند، زیرا کمپانی EA بر این عقیده بود که این ویژگی‌ها قدیمی هستند. 

 

پس از آن‌ها،‌ واکنش‌هایی منفی درباره ظاهر کاراکتر‌های بازی به‌وجود آمد. یک داده کاو،‌ چندین اسکین با مضمون مناسب‌ها (Holiday)، از جمله لباس بابا نوئل برای بوریس (Boris) را پیدا کرد که به نظر می‌رسد که واقع‌گرایانه بودن بازی را از بین می‌برد. بسیاری، کمپانی EA را مقصر می‌بینند چرا که سعی بر آن داشته که همچون بازی Fortnite به دنبال کسب درآمد از اسکین‌های عجیب و غریب باشد. البته زمانی که این کمپانی با واکنش‌های منفی مواجه شد، تجدید نظر‌هایی در این برنامه شکل گرفت.

 

شکایت‌ها و انتقاداتی مبنی بر اینکه بسیاری از نقشه‌های بازی Battlefield 2042 تحت سلطه وسایل نقلیه و تک‌ تیرانداز‌هاست، پخش شده بود و اخیرا،‌ طرفداران متوجه‌ شدند که اولین مپ این بازی، عظیم، خالی و باز خواهد بود که این انتقادات را تشدید می‌کند.

 

اگر صادقانه ببینیم، به نظر می‌رسد که استودیو DICE از همان روز اول، در بازی Battlefield 2042 سعی بر مدیریت آسیب‌ها داشته پس این احتمال وجود دارد بسیاری از بازیکنان،‌ پس از اینکه اشکالات بازی رفع و محتوای بیش‌تری به آن اضافه شود، به این بازی بازگردند، اما تا آن موقع به نظر می‌رسد که طرفدارن سری Battlefield ، اجرا کردن یک بازی قدیمی تر را به یک بازی جدید، ترجیح می‌دهند.
 

 
برچسب ها: Battlefield V, Battlefield 2042, DICE, EA
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.