توسعه دهندگان سابق سری بازی‌های Need for Speed و Burnout یک استودیو جدید تاسیس خواهند کرد

توسعه دهندگان سابق سری بازی‌های Need for Speed و Burnout یک استودیو جدید تاسیس خواهند کرد

محمدحسین  مهربان زاده محمدحسین مهربان زاده
6 ماه و 21 روز پیش

توسعه دهندگان اصلی سری بازی‌های Need for Speed و Burnout، استودیو Criterion را ترک کردند تا یک استودیو جدید تاسیس کنند. طبق آمار وبسایت VideoGamesChronicle این استودیو که Fuse Games نام دارد، در حال کار روی یک عنوان جدید AAA است. این استودیو توسط مت وبستر (Matt Websterمعاون سابق کمپانی EA و همچنین مدیر کل سابق استودیو Criterion رهبری می‌شود. شایان ذکر است که این استودیو هنوز جزییات اصلی پروژه جدید خود را اعلام نکرده است، اما بازی خود را به عنوان «تلفیقی از توجه قطعی به احساس بازی، پتانسیل فروش بالا و همچنین نوآوری‌های خلاقانه بازیکن محور در گیم پلی اجتماعی» توصیف کرده است.

پیت لیک (Pete Lake) به عنوان تهیه کننده اجرایی، آلن مک دیرمانت (Alan McDairmant) به عنوان رئیس توسعه استودیو، استیو آپهیل (Steve Uphill) به عنوان مدیر محتوا و آندری شیرز (Andrei Shires) به عنوان مدیر فنی ارشد به مت وبستر در این استودیو ملحق می‌شوند.

 

 

بد نیست بدانید که استودیو Criterion نیز به کار کردن روی به‌روزرسانی‌هایی برای جدیدترین بازی خود یعنی بازی Need for Speed Unbound مشغول است. این استودیو اخیرا به‌روزرسانی دوم خود را برای بازی Need for Speed Unbound اعلام کرده است که در تاریخ ۲۱ مارس (یکم فروردین) برای این بازی عرضه می‌شود و چالش‌ها و موزیک‌های جدیدی را به همراه خواهد داشت.

برچسب ها: Fuse Games, Need for speed Unbound
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.