لو رفتن تصاویری از عنوان جدید سری بازی Silent Hill 

لو رفتن تصاویری از عنوان جدید سری بازی Silent Hill 

به نظر می‌رسد جزییات و حتی چند اسکرین‌شات تازه از یک بازی جدید Silent Hill منتشر شده است. نزدیک به یک دهه است که شایعاتی از یک بازی جدید از سری بازی‌های Silent Hill شنیده می‌شود و علت اصلی آن نیز این است که بعد از به بازار آمدن کنسول پلی استیشن ۴، انتشار یک عنوان جدید Silent Hill بسیار نزدیک بود. سازنده سری بازی‌های Metal Gear Solid یعنی هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) در حال کار روی یک بازی جدید Silent Hill بود و حتی یک تیزر قابل بازی با نام PT نیز منتشر کرد. در آن زمان کسی اطلاعاتی بیش از آن‌که این بازی قرار است یک بازی ترسناک رایگان برای کنسول PS4 باشد نداشت و هنگامی که نسخه دمو ترسناک بازی را تمام کردند، تازه متوجه شدند قرار است با یک بازی Silent Hill ساخت هیدئو کوجیما طرف باشند. طرفداران بسیار هیجان زده بودند اما متاسفانه اندکی بعد خبر کنسل شدن این پروژه منتشر شد. کوجیما ساخت بازی Metal Gear Solid V را به اتمام رساند و شرکت Konami را ترک کرد و بازیکنان زیادی را با انتظار برای این بازی تنها گذاشت. 

 

در طی سال‌های بعد، شایعات زیادی منتشر شد. از جمله شایعه آن که تیم سازنده بازی Blair Witch یعنی Bloober Team در حال کار روی عنوان جدیدی از سری بازی‌های Silent Hill است و یا این شایعه نیز منتشر شده بود که قرار است تیم داخلی پلی استیشن عنوان بعدی این سری بازی ویژه را توسعه دهد. حتی شایعاتی منتشر شده بود که بازی مستقلی که با نام Abandoned شناخته می‌شد یک بازی Silent Hill مخفی است که توسط هیدئو کوجیما ساخته شده است. در حال حاضر اطلاعی نداریم که هیچکدام از این شایعات حقیقت دارند یا خیر اما یکی از منابع موثق بازی‌های ترسناک به نام DUsk Golem چند توییت با اسکرین‌شات‌هایی که ادعا می‌کند از بازی جدید Silent Hill گرفته شده‌اند منتشر کرده است. این منبع همچنین ادعا کرده این تنها بازی Silent Hill در حال توسعه نیست و این اسکرین‌شات‌ها برای سال ۲۰۲۰ هستند و ممکن است بازی در حال حاضر ظاهر متفاوتی داشته باشد.

این منبع همچنین ادعا کرده قرار است بازی جدید Silent Hill دارای سیستم «پیام‌های SMS» باشد. چیزی که به گفته آلانا پیرس (Alanah Pearce)، گزارشگر سابق، قرار بود در بازی Silent Hill ساخت هیدئو کوجیما باشد. در آن زمان، پیرس گفته بود بازیکنان باید با موافقت با شرایط بازی، به بازی اجازه آن را دهند که در دنیای واقعیت به تلفن همراه شما پیام کوتاه ارسال کند. به گفته Dusk Golem اطلاعات بیشتری نیز از این بازی در اختیار دارد که در حال حاضر قصد انتشارش را ندارد اما احتمالا در آینده نزدیک اطلاعات بیشتری دریافت خواهیم کرد. در حال حاضر، نمی‌توان گفت چقدر می‌توان به این اطلاعات اعتماد کرد و یا چه برداشتی می‌توان از این اطلاعات انجام داد. به نظر بعضی از افراد تصاویر منتشر شده شباهت زیادی به بازی‌های اخیر Resident Evil دارند که از آنجایی که بازی‌های جدید Resident Evil ظاهرا الهام زیادی از بازی Silent Hill ساخت هیدئو کوجیما دریافت کرده‌اند، غافلگیر کننده نیست.

 

آیا قرار است بازی جدیدی از سری بازی‌های Silent Hill ببینیم یا قرار است برای همیشه تنها شایعاتی از این بازی بشنویم؟ جواب هنوز مشخص نیست. شرکت Konami در طی دهه گذشته از توسعه بازی‌های AAA بیشتر و بیشتر فاصله گرفته است و نمی‌توان مشخص کرد برنامه فعلی این شرکت به چه صورت است. بسیاری از افراد حدس می‌زنند که شرکت کونامی تصمیم گرفته توسعه بعدی از بازی‌های محبوب و معروف خودش را به تیم‌هایی خارج از شرکت خود بسپارد اما این موضوع نیز به صورت رسمی تایید نشده است. استودیو Bloober Team رسما در حال همکاری با شرکت Konami است اما کسی نمی‌داند بازی که این استودیو در حال توسعه دادن چه عنوانی است.
 

برچسب ها: Silent Hill
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.