بازی inZOI رقیب جدید مجموعه The Sims خواهد بود

بازی inZOI رقیب جدید مجموعه The Sims خواهد بود

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
13 روز پیش

پس از اعلام رسمی در دست ساخت بودن بازی The Sims 5 که فعلا با نام Project Rene شناخته می‌شود، به‌نظر می‌رسد که یک رقیب جدی هم برای این مجموعه در راه است. استودیو کره‌ای Krafton به تازگی از بازی inZOI رونمایی کرده که مانند بازی The Sims که کنترل Simها را به شما می‌داد، کنترل شغل، روابط و محل زندگی و کار شخصیت‌هایی به‌نام ZOI را در یک محله در اختیارتان قرار می‌دهد.


استودیو Krafton اولین تریلر گیم‌پلی بازی inZOI را هم منتشر کرده که بخش‌هایی از منو ساخت شخصیت، ساخت و طراحی خانه و نحوه تعامل شخصیت‌ها با یکدیگر را نشان می‌دهد.
تهیه‌کننده بازی inZOI بعد از معرفی این عنوان درباره ایده‌ای که جرقه ساخت بازی را در ذهن سازندگان زد اطلاعات بیشتری ارائه کرد. در بازی inZOI شما نقش یک کارآموز شرکت را ایفا می‌کنید که وظیفه دارد تا زندگی یک محله پر از ZOI را مدیریت کند. گربه‌ای که در تریلر بازی می‌بینیم هم درواقع مدیرعامل این شرکت است.

 


با این‌که به‌نظر می‌رسد بازی inZOI شباهت بسیار زیادی به مجموعه بازی The Sims دارد، اما این دو بازی تفاوت‌های جالبی دارند که تجربه متفاوتی برای بازیکن رقم می‌زنند. بازی inZOI یک حالت کارگردانی مخصوص دارد که به شما اجازه می‌دهد تمام ویژگی‌های محله مثل ظاهر خیابان‌ها، بیلبوردهای تبلیغاتی و حتی آب و هوا را کنترل کنید. علاوه بر این، امکان شخصی‌سازی کامل لباس و مبلمان هم وجود دارد و می‌توانید رنگ و طرح تمام البسه و یا مبلمان خانه یا محل کار را تغییر دهید؛ ویژگی‌ای که کمپانی EA هم برای بازی The Sims 5 تبلیغ می‌کند.


این تریلر از نسخه اولیه بازی inZOI تهیه شده و ممکن است که با پیشروی روند توسعه بازی، ظاهر و برخی از جزئیاتی که در تریلر دیدیم تغییر کند. بازی inZOI برای عرضه در سال 2024 برنامه‌ریزی شده اما هنوز پلتفرم‌های مقصد آن مشخص نشده‌اند.

 

برچسب ها: inZOI, The Sims 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.