ویدیو جدیدی از گیم پلی بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales منتشر شد

ویدیو جدیدی از گیم پلی بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales منتشر شد

پس از انتشار جزئیات و اطلاعات جدید از بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales در روز گذشته، امروز نیز ویدیو جدیدی از این عنوان توسط وبسایت Game Informer منتشر شده است که در آن طرفداران میتواند برای اولین بار شاهده مبارزه اسپایدرمن جدید بازی‌هایی ویدیویی با یکی از باس فایتهای بازی باشند. در این ویدیو همچنین صحنهای قرار داده شده است که در آن دو شخصیت پیتر پاکر و مایلز مورالس در لباس‌های مخصوص خود و در کنار یک‌دیگر دیده می‌شوند.

 

ویدیو منتشر شده از این عنوان را با هم میبینیم:

همانگونه که از این ویدیو و تصاویری که پیش از این از گیم پلی بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales منتشر شده بودند، پیدا است، شباهت زیادی میان گیم پلی این عنوان و بازی Marvel’s Spider-Man که در سال 2018 به صورت انحصاری برای پلی استیشن 4 منتشر شد، وجود دارد؛ با این حال بنابر گفتههای استودیو بازی سازی Insomniac Games شخصیت مایلز مورالس تواناییها و قدرتهای منحصر به فرد خود را دارا خواهد بود.

روز گذشته نیز اعلام شد که بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales روی پلی استیشن 5 فاقد هرگونه صفحه بارگذاری خواهد بود اما کاربران پلی استیش 4 همچنان باید لحظاتی را برای به اتمام رسیدن این بارگذاریها منتظر بمانند. این بازی در تاریخ 12 نوامبر (22 آبان) برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

 

برچسب ها: Marvel’s Spider-Man: Miles Morales،پلی استیشن 5
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.