شایعه:‌ رویداد نینتندو دایرکت به زودی برگزار خواهد شد

شایعه:‌ رویداد نینتندو دایرکت به زودی برگزار خواهد شد

رضا مدرسی رضا مدرسی
7 ماه و 22 روز پیش

ماه ژوئن و هفته‌های آتی پر شده‌اند از رویدادهای ویدیو گیمی، که می‌خواهند تعطیلات تابستانی را شیرین‌تر از هر زمانی کنند. یکی از غایبان بزرگ این رویدادها نینتدوست. نینتندو هر سال در ماه ژوئن رویداد نینتندو دایرکت را برگزار می‌کرد، اما امسال (حداقل تا الان) خبری از این مراسم نشنیده‌ایم، ولی طبق شایعاتی که اخیرا منتشر شده‌اند، این شرکت ژاپنی قصد دارد در چند هفته آینده دایرکت جدیدی برگزار کند.

 

یکی از کاربران ردیت با به اشتراک گذاشتن تصویری، مدعی شده که یکی از شرکت‌های بازی‌سازی به او پیام داده و از نیاز برای پوشش احتمالی رویداد نینتندو دایرکت گفته است. او که می‌گوید خودش تولیدکننده محتواست، تصویر را تار کرده بود تا نام بازی مشخص نشود اما دیگر کاربران ردیت موفق شدند عکس را ویرایش کرده و بفهمند که این بازی در اصل همان بازی Neon White است که توسط Angel Matrix ساخته می‌شود و ناشرش هم Annapurna Interactice است. بازی Neon White عنوانی شوتر اول شخص است که با توجه به تریلر قبلی، در اوایل تابستان برای رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

 

مقایسه استیم دک با کنسول‌های نسل نهمی و نینتندو سوییچ

 

نکته جالب ماجرا اینجاست که در ایمیل فرستاده شده به او، ذکر می‌شود که تا تاریخ 15 ژوئن (25 تیر ماه) هیچ پوششی از بازی داده نشود. این درخواست باعث شده که بسیاری گمان کنند نینتندو در همان روز رویدادی برگزار خواهد کرد که انتشار ناگهانی بازی Neon White را هم اعلام می کند. با توجه به انحصاری بودن بازی Neon White، این احتمال چندان هم دور از انتظار نیست.

 

ناظرین ردیت نیز توانستند تایید کنند که کاربر مذکور ایمیل ادعایی را واقعا دریافت کرده. البته این مسئله هنوز هم تایید رسمی بر وجود نینتندو دایرکت در تاریخ 15 ژوئن نیست، اما اگر چنین شد، تعجب نکنید. نیننتدو معمولا دو روز قبل از برگزاری دایرکت، در صفحات اجتماعی خود خبرش را پخش می‌کند پس بهتر است چند روز دیگر هم صبر کنیم تا ببینیم که آیا دایرکت ژوئن امسال برگزار می‌شود یا نه.

 

برچسب ها: نینتندو، نینتندو دایرکت، دایرکت
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.