شایعه: عرضه ۱۰ میلیون نینتندو سوییچ 2 به محض راه اندازی

شایعه: عرضه ۱۰ میلیون نینتندو سوییچ 2 به محض راه اندازی

محمد مسعودی محمد مسعودی
2 ماه و 19 روز پیش

اخیرا در گزارشی منتشر شده توسط بلومبرگ، با استناد به داده‌های کمپانی Omdia، ادعا شده است که نینتندو سوییچ 2 در اواخر سال ۲۰۲۴ با یک صفحه‌نمایش LCD هشت اینچی به بازار راه خواهد یافت و خبری از یک صفحه‌نمایش OLED نیست. این موضوع بازخورد‌های بدی به همراه دشات زیرا بسیاری از طرفداران نینتندو از سیاست استفاده از یک تکنولوژی قدیمی‌تری در جدیدترین کنسول دستی این کمپانی، ناراضی‌اند و آن را «پسرفتی» در تکنولوژی، بیان می‌کنند.

 


حالا، اطلاعات جدیدی از همان منابع قبلی منتشر شده است که نشان می‌دهد که کمپانی نینتندو، در سال مالی جدیدی که از آوریل ۲۰۲۴ شروع می‌شود، برنامه‌هایی برای تولید ۱۰ میلیون نینتندو سوییچ 2 دارد. انتظار می‌رود که با چنین کاری از کمبود کنسول نینتندو سوییچ 2 در فروشگاه‌های سراسر دنیا و شکل گیری مشکلاتی در زنجیره تامین که معمولا دردسرهایی را برای کنسول‌های جدید به وجود می‌آورند، جلوگیری شود. 


به گفته منابع نزدیک به مراکز تولید در سراسر آسیا، کمپانی نینتندو در حال آماده‌سازی برای یک عرضه‌ی تاریخی برای نینتندو سوییچ ۲ است. اخیرا هم اعلام شده است که نینتندو سوییچ ۲ (که هنوز نام مشخص ندارد)، در زمان عرضه در سال ۲۰۲۴، با قیمتی در حدود ۴۰۰ دلار به فروش خواهد رسید. برخی از تحلیلگران بر این عقیده‌اند که سیاست استفاده از یک تکنولوژی قدیمی‌تر در صفحه‌نمایش این کنسول، به دلیل تلاش نینتندو برای پایین نگه‌ داشتن قیمت این کنسول در موج اول عرضه است. طبق سنتی که در سخت‌افزارهای بازی دیده می‌شود، می‌توان گفت که نینتندو سوییچ ۲ OLED احتمالا پس از مدتی نامعلوم از عرضه اولیه این کنسول، به بازار راه خواهد یافت.


انتظارات زیادی وجود دارد که این موج اولیه عظیم، با تولید ۱۰ میلیون کنسول قبل از راه‌ یافتن نینتندو سوییچ ۲ به بازار، بتواند اشتهای بازیکنان و طرفداران نینتندو در سراسر جهان را، کنترل کند. اینکه نینتندو سوییچ ۲ به چه شکل خواهد بود، چه مشخصات و سخت‌افزاری دارد و اینکه میزبان چه عناوین جدیدی خواهد بود، هنوز تایید نشده، اما با این حال، هیجان طرفداران در بالاترین حد ممکن قرار دارد که قابل درک است. 

برچسب ها: Nintendo Switch 2
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.