کنترلر Joy-Con بالاخره به صورت تکی به فروش می رسد

کنترلر Joy-Con بالاخره به صورت تکی به فروش می رسد

آرمان دانه واش آرمان دانه واش
3 سال و 5 ماه و 23 روز پیش

پس از چند سال درخواست‌های متداوم هواداران، نینتندو بالاخره اعلام کرد که از ماه بعد کنترلر Joy-Con تکی چپ و راست را برای فروش موجود خواهند کرد. تا به الان، نینتندو این کنترلرها را تنها به صورت یک ست دوتایی به فروش می‌رساند و مخاطبان مجبور می‌شدند قیمت سرسام‌آور 80 دلار را برای این کنترلرهای کوچک پرداخت کنند. خوشبختانه، به زودی می‌توانید هر کنترلر Joy-Con را به صورت تکی و با قیمت 40 دلار خریداری کنید.

 

نینتندو در توییتی اعلام کرد:

از 21 آبان، مخاطبان می‌توانند هر کنترلر Joy-Con نینتندو سوییچ را به صورت تکی و با قیمت 39.99 دلار خریداری کنند. می‌توانید بین کنترلر چپ با رنگ آبی نئونی و کنترلر راست با رنگ قرمز نئونی انتخاب کنید.

 

 

البته که به خاطر مشکل کنترلر Joy-Con و تکان خوردن بی‌دلیل داشتند، فروش کنترلر تکی Joy-Con موضوع پراهمیتی محسوب می‌شود. این مشکل که بیشتر استیک آنالوگ کنترلر چپ را تحت تاثیر قرار می‌داد اغلب پس از مدتی استفاده کارآمد این کنترلرهای جدا شدنی کوچک را مختل می‌کرد. این مشکل باعث اعتراضات گسترده‌ای از نینتندو شد و رئیس نیتندو اوایل امسال به این صورت از هواداران عذرخواهی کرد:

بابت هر دردسری که به مخاطبان خود در مورد کنترلر Joy-Con تحمیل کرده‌ایم عذرخواهی می‌کنیم. همچنان به بهتر کردن محصولات خود ادامه می‌دهیم ولی مشکل کنترلر Joy-Con باعث دادخواهی و شکایت‌ در ایالات متحده آمریکا شده است و مسئله‌ای ناتمام به حساب می‌آید، به همین دلیل نمی‌توانیم جزئیات اعمالی که در این باره انجام داده‌‌ایم را ذکر کنیم.

 

ولی طبق شواهد این شرکت همچنان در برطرف کردن این مشکل ناموفق بوده است. با وجود اینکه موجود کردن کنترلر تکی Joy-Con راه‌حلی صحیح به شمار نمی‌رود، عملی قابل تحسین است. متاسفانه می‌توان گفت که این کار به این معنی است که مشکل کنترلر Joy-Con به زودی حل نخواهد شد.

 

کنترلرهای تکی Joy-Con از تاریخ 21 آبان برای فروش موجود خواهند شد. تجربه شما با مشکلات کنترلر Joy-Con چگونه است؟ آیا قصد خرید کنترلر تکی Joy-Con را دارید؟

برچسب ها: Nintendo Switch
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.