کنسول نینتندو سوییچ OLED از سخت افزار جدید بهره مند نیست

کنسول نینتندو سوییچ OLED از سخت افزار جدید بهره مند نیست

خشایار بهرامی خشایار بهرامی
2 سال و 7 ماه و 26 روز پیش

در روز گذشته، شرکت نینتندو به صورت رسمی از مدل جدید کنسول نینتندو سوییچ رونمایی کرد و مطابق برخی شایعات که طی ماههای گذشته منتشر شده بودند، این کنسول از صفحه نمایش OLED و قابلیت اتصال به تلویزیون و دریافت وضوح تصویر 4K بهره می‌برد. متاسفانه برخلاف آنچه که انتظار میرفت، این کنسول از لحاظ سخت افزار داخلی ارتقا چندانی را نداشته است و پردازنده یا سایر قطعات آن نسبت به کنسول نینتندو سوییچ تغییر پیدا نکردهاند.

 

بنابر اعلام یکی از عوامل داخلی شرکت نینتندو به وبسایت The Verge، کنسول نینتندو سوییچ OLED در مقایسه با مدلهای پیشین نینتندو سوییچ، دارای یک پردازنده متفاوت نیست و میزان RAM آن نیز تغییر نکرده است. از نظر میزان عمر و بازدهی باتری، این کنسول تفاوت چندانی را با مدل کنونی ندارد و بازیکنها میتوانند برای حدود 9 ساعت به صورت پیوسته از کنسول استفاده کنند. وزن کنسول نینتندو سوییچ OLED حدود 0.32 کیلوگرم اعلام شده که در مقایسه با مدل اصلی این کنسول که دارای 0.29 کیلوگرم وزن است، سنگین‌تر خواهد بود؛ ناگفته نماند که این کنسول اندکی بلندتر از مدلهای پیشین است.

 

 

کنسول نینتندو سوییچ OLED در تاریخ هشت اکتبر (16 مهر 1400) با قیمت 349.99 دلار عرضه خواهد شد. بازی Metroid Dread که برای اولین در جریان رویداد E3 2021 معرفی شده است نیز در روز انتشار این کنسول در دسترس بازیکنها قرار میگیرد. هنوز اطلاعات بیشتری در مورد برنامههای شرکت نینتندو پیرامون مدل جدید کنسول نینتندو سوییچ ارائه نشده و میبایست برای انتشار جزئیات بیشتر منتظر بمانیم.

برچسب ها: نینتندو سوییچ OLED،نینتندو سوییچ, Nintendo Switch
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.