تاریخ انتشار بازی Oddworld: Soulstorm مشخص شد

تاریخ انتشار بازی Oddworld: Soulstorm مشخص شد

در جریان رویداد State of Play، اعلام شد که بازی Oddworld: Soulstorm در تاریخ شش آپریل 2021 (17 فروردین 1400) برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 عرضه میشود، اما این عنوان برای آن دسته از افرادی که اشتراک سرویس پلی استیشن پلاس را روی کنسول نسل نهمی سونی خریداری کردهاند، از زمان عرضه تا تاریخ سه می 2021 (13 اردیبهشت 1400) رایگان خواهد بود.

 

همچنین از آنجا که بازی Oddworld: Soulstorm یک عنوان میان نسلی است، با خرید آن روی هریک از کنسولهای مذکور میتوانید این بازی را روی کنسول دیگر شرکت سونی تجربه کنید. پیش از این نیز عناوینی نظیر بازی Destruction AllStars و بازی Bugsnax در زمان عرضهشان از طریق سرویس پلی استیشن پلاس به صورت رایگان در دسترس بازیکنها روی کنسول پلی استیشن 5 قرار گرفتهاند؛ بنابراین میتوان انتظار داشت که در جریان ماههای آینده نیز سونی همچنان از این شیوه استفاده کند و بازیهای جدید و رایگان بیشتری را برای دارندگان اشتراک سرویس پلی استیشن پلاس منتشر کند.

 

تاریخ انتشار بازی Oddworld: Soulstorm مشخص شد

 

همانطور که در رویداد State of Play بخشهایی از گیم پلی بازی Oddworld: Soulstorm نمایش داده شد، این عنوان عملکرد بسیار خوبی را روی کنسول پلی استیشن 5 دارا است و تجربه بسیار مناسبی را نیز از ویژگیهای نظیر Haptic Feedbacak کنترلر Dualsense در اختیار بازیکنها قرار میدهد.

 

در کنار مطالب ذکر شده، لورن لنینگ (Lorne Lanning) کارگردان این بازی نیز توضیحاتی را در مورد شخصیت اصلی این عنوان و اتفاقات جدیدی که در انتظار وی هستند، ارائه کرده است.

 

 

 

شخصیت Abe که قهرمان اصلی داستان است، اخیرا مردم سرزمینش را از مزارع شیطانی نجات داده و کاملا احساس راحتی میکند. وی بر این باور است که ماجراجوییاش به پایان رسیده، اما خیلی زود خلاف این مسئله برایش ثابت میشود چراکه همه چیز تازه آغاز شده است. خطرات بیشتر از گذشته بزرگ شدهاند، عبور از موانع سختتر شده و اجرا تمامی ایدههای‌مان به لطف قدرت کنسول پلی استیشن 5 میسر بوده است.

 

نظر شما مورد این بازی چیست؟ 

 
برچسب ها: پلی استیشن ۵،Oddworld: Soulstorm
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.