فیل اسپنسر: قرارداد با اکتیویژن فراتر از هر چیزی بود که انجام داده بودم

فیل اسپنسر: قرارداد با اکتیویژن فراتر از هر چیزی بود که انجام داده بودم

محمد مسعودی محمد مسعودی
1 سال و 1 ماه و 24 روز پیش

فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رئیس ایکس‌باکس، در صحبت با وب سایت Axios، از فرآیند به دست آوردن توافق با شرکت اکتیویژن و در نتیجه آن تصاحب فرنچایزی مانند بازی Call of Duty، صحبت کرد.

 

 

او گفت: «این چیزی فراتر از هر کاری است که من انجام داده‌ام و نمی‌دانم که آیا برای انجام این کار مجهز هستم و می‌توانم مسئولیت آن را بپذیرم یا خیر... ». اسپنسر این موضوع  را در گفت‌و‌گویی که در مورد قراردادی که به موجب آن مایکروسافت کنترل فرنچایزهای افسانه‌ای مانند بازی  Diablo، بازی Crash Bandicoot، بازی World Of Warcraft  و… را در دست خواهد گرفت، اعلام کرد.

انتظار می رود خرید استودیو Activision Blizzard توسط مایکروسافت، در طول سال مالی ۲۰۲۳ این شرکت، که تابستان آینده به پایان می‌رسد، نهایی شود.

این معامله توسط هیئت مدیره شرکت مایکروسافت و اکتیویژن بلیزارد تایید شده است اما هنوز مشمول شرایط بسته شدن و تکمیل و بررسی نظارتی است.
قابل ذکر است که این توافق باید با نظارت دقیق قوانین antitrust ایالات متحده و اتحادیه اروپا، شفاف سازی شود. ادعا شده است که ممکن است جزئیات این اکتساب با قانون‌گذاران در واشنگتن دی‌سی، درمیان گذاشته شود.

برچسب ها: Xbox, Activision Blizzard
3 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.