سونی لیست بهترین بازی‌های پلی استیشن 5 از دید کاربران را منتشر کرد

سونی لیست بهترین بازی‌های پلی استیشن 5 از دید کاربران را منتشر کرد

محمد مسعودی محمد مسعودی
1 سال و 4 ماه و 17 روز پیش

تعداد زیادی از بازی‌های پلی استیشن 5 در بین بازیکنان از محبوبیت بالایی برخودار هستند، اما کمپانی سونی جزئیاتی در دست دارد که نشان می‌دهد، بر اساس انتخاب بازیکنان، کدام یک از بازی‌های کنسول پلی استیشن 5 در بین بازیکنان جزو بهترین بازی‌ها تلقی می‌شوند. 

در طول سال ۲۰۲۲، طرفداران پلی استیشن 5، بازی‌های خوب زیادی را برای بازی کردن در دسترس داشتند و عناوین جالب دیگری‌ هم برای پلی استیشن 5 در سال ۲۰۲۳ عرضه می‌شود. این زمان بهترین موقع برای داشتن یک کنسول پلی استیشن 5 است. مخصوصا حالا که مشکلات کمبود این کنسول رو به برطرف شده‌اند است و راحت‌تر از گذشته می‌توان این کنسول را تهیه کرد. 


کمپانی سونی به تازگی نظرسنجی‌ای با عنوان بهترین بازی‌های پلی استیشن 5 از دید بازیکنان را راه‌اندازی کرد تا دیدگاه بازیکنان را نسبت به بازی‌های فعلی موجود برای این کنسول را بررسی کند. این نظر سنجی در چهار بخش انجام شد:


۱. بهترین بازی‌ مستقل
۲. بهترین استفاده از کنترلر دوال‌سنس
۳. بهترین گرافیک 
۴. بهترین بازی پلی استیشن 5 از دید کلی

 

بازی Stray، که یک بازی مستقل درباره یک گربه در سال ۲۰۲۲ بود، توانست عنوان بهترین بازی مستقل را دریافت کند. بازی Astro’s Playroom هم توانست با قابلیت‌هایی که برای کنترلر کنسول پلی استیشن 5 ارائه داده بود، به عنوان بهترین استفاده از کنترلر دوال‌سنس دست یافت. بازی God of War: Ragnarok هم توانست با گرافیک خود و محبوبیت فعلی در بین بازیکنان، عناوین بهترین گرافیک و بهترین بازی پلی استیشن 5 از دید کلی را به خود اختصاص دهد.

 

این موضوع برای طرفداران سری God of War چیز عجیبی نبود. بازی God of War: Ragnarok در همان ابتدای کار توسط منتقدان و پس ازعرضه ابتدا توسط بازیکنان مورد تحسین قرار گرفته بود. همچنین پیش از این نظر سنجی، این بازی توانسته بود که جوایز بی‌شماری را دریافت کند و در سال گذشته در رویداد The Game Awards موفق به دریافت ۲۲ جایزه را به خود اختصاص دهد. همچنین وبلاگ پلی استیشن در سال گذشته جایزه «بازی سال» را به آن اعطا کرد، پس به نظر می‌رسد که بازیکنان و دارندگان کنسول پلی استیشن 5، با منتقدان و خود سونی موافق هستند. 


در آخر هم، بازی God of War: Ragnarok توانست با گذشتن از عناوینی همچون بازی Elder Ring، بازی Horizon Forbidden West و بازی Ghost of Tsushima: Director’s Cut، عنوان بهترین بازی کنسول پلی استیشن 5 را دریافت کند. همچنین این بازی توانست در بخش گرافیکی از عناوینی همچون بازی The Last of Us Part 1، بازی Elder Ring و بازی Horizon Forbidden West پیشی بگیرد. در حالی که کمپانی سونی اعداد ارقامی برای نشان دادن اینکه کدام بازی‌ها رقابت نزدیکی با هم داشتند ارائه نکرده، اما همه بازی‌های کاندید شده جزو بهترین‌ها بوده‌اند.


با اینکه عرضه بازی God of War: Ragnarok با تاخیر مواجه شد و طرفداران این فرنچایز را مجبور به صبر کردن کرد، اما به نظر می‌رسد که این عنوان ارزش انتظار را داشته و افسانه نورس ماجراجویی کریتوس و آتریوس را به پایان رساند. اینکه قدم بعدی برای این فرنچایز چه چیزی است هنوز مشخص نیست، اما ظاهرا بازی بعدی God of War چیز‌های زیادی برای ارائه خواهد داشت، زیرا هر دو عنوان موجود در این فرنچاز بسیار محبوب هستند. 


در حال حاضر بازی God Of War: Ragnarok برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس است.

 

برچسب ها: PlayStation 5, Sony, God of War: Ragnarok
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.