Notice: Undefined index: user in /home/psproblog/public_html/mag/catalog/controller/blog/blog.php on line 142Notice: Undefined index: image in /home/psproblog/public_html/mag/catalog/controller/blog/blog.php on line 165 ویدیو تبلیغاتی جدیدی از پلی استیشن 5 منتشر شد
ویدیو تبلیغاتی جدیدی از پلی استیشن 5 منتشر شد

ویدیو تبلیغاتی جدیدی از پلی استیشن 5 منتشر شد

2 ماه و 17 روز پیش

تبلیغ جدیدی توسط سونی به صورت آنلاین منتشر شده است. این تبلیغ که لبه (The Edge) نامیده می‌شود به صورت انحصاری از طریق مجله ورایتی (Variety) منتشر شده است و هدف آن، نشان دادن و بیرون کشیدن برخی از احساساتی است که شما هنگام بازی با پلی استیشن 5 دریافت می‌کنید. بر اساس گفته‌های رییس مارکتینگ جهانی این شرکت، اریک لمپل (Eric Lempel)، این تبلیغ بسیار شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد.

ما می‌خواهیم شما را به لرزه بیندازیم و هیجان‌زده کنیم. ما می‌خواهیم راهی به سمت ناشناخته‌های مرموز نمایان کنیم. چیزی که شما می‌بینید این است که آن‌ها به لبه می‌آیند و از آن فراتر می‌روند. و واقعا، کاری که ما سعی در انجام آن داریم همین است. این ویدیو در مورد ویژگی‌های یک محصول نیست بلکه یک نقطه‌ تجاری است.

 

 

 

همانند اولین تبلیغ پلی استیشن 5، ویدیوی لبه (The Edge) در حقیقت چیز جدیدی در مورد خود کنسول و بازی‌های مورد انتظار نسل بعد نشان نمی‌دهد. اریک لمپل اما تایید کرد که این موضوع نیز به زودی تغییر می‌کند.

شما به زودی شاهد بسیاری از بازی‌هایی خواهید بود که در کمپین پیش رو معرفی و آغاز می‌شوند.

اطلاعات جدیدی از پلی استیشن 5 و بازی‌های نسل آینده آن در اواخر این هفته، در رویداد سونی در روز ۱۶ سپتامبر منتشر خواهد شد. این رویداد حدود ۴۰ دقیقه به طول می‌انجامد و اطلاعات جدیدتری از بازی‌های این کنسول در روز عرضه و بعد از آن در اختیار مخاطبان می‌گذارد.

قبل از عرضه پلی استیشن 5 در تعطیلات آخر امسال، ما می‌خواهیم در مورد برخی از بازی‌های این کنسول در روز عرضه و بعد از آن، اطلاعات بیشتر در اختیار شما قرار دهیم.

رویداد دیجیتال بعدی ما حدودا ۴۰ دقیقه خواهد بود و خبرهای جدیدتری از آخرین به روزرسانی‌های عناوین استودیوهای جهانی سونی و شرکای توسعه کلاس جهانی ما در اختیار شما قرار می‌گیرد.

پلی استیشن 5 پیش از پایان سال جاری به بازار عرضه می‌شود. قیمت و تاریخ دقیق عرضه آن نیز هم‌چنان در انتظار تایید نهایی است که انتظار می‌رود در چهارشنبه هفته جاری نیز از آن رونمایی شود.

1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:

مطالب مشابه

نظر کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید