سونی استودیو Haven را خریداری کرد

سونی استودیو Haven را خریداری کرد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
3 ماه و 9 روز پیش

استودیو Haven یک سال پیش توسط جید ریموند (Jade Raymond) و با کمک کمپانی سونی تاسیس شده بود. این استودیو قرار بود به شکل مستقل فعالیت خود را آغاز کرده و در اولین قدم یک عنوان انحصاری برای پلی استیشن 5 توسعه دهد. یک سال پس از تاسیس این استودیو، هرمن هالست (Hermen Hulst) رسما خبر ملحق شدن استودیو Haven به مجموعه استودیوهای جهانی پلی استیشن را اعلام کرده است و تیم تحت رهبری جید ریموند حالا از پشتیبانی همه جانبه پلی استیشن و دیگر استودیوهای فرست پارتی سونی بهره خواهند برد. 
اولین عنوان در دست ساخت این استودیو یک بازی شوتر سرویس محور خواهد بود که از ابتدا قرار بود به صورت انحصاری برای پلی استیشن 5 توسعه داده شود. هنوز اطلاعات چندان زیادی از این بازی منتشر نشده است، اما بر اساس گزارش‌های مختلفی که از بازی در دست ساخت آن‌ها منتشر شده، به‌نظر می‌رسد که استودیو Haven قصد دارد استانداردهایی جدید برای شوترهای سرویس محور وضع کند و بازیکنان را بیشتر از همیشه به تعامل سالم با یکدیگر دعوت کند.

 


در بخشی از سخنان جید ریموند در رابطه با ملحق شدن استودیو Haven به مجموعه استودیوهای جهانی سونی، جزئیات جدیدی از وضعیت توسعه بازی و دنیای آن منتشر می‌شود که در ادامه مشاهده می‌کنید:
« به لطف تیم با استعدادمان توانستیم در این مدت کوتاه پیشرفت شگفت انگیزی داشته باشیم. توسعه بازی جدید ما طبق برنامه پیش می‌رود و قرار است یک تجربه چند نفره AAA را در دنیایی یکپارچه که به تدریج توسعه خواهد یافت، با تمرکز بر آزادی عمل، هیجان و بازیگوشی، بازیکنان را سال‌ها سرگرم نگه دارد.»
بازی در دست ساخت استودیو Haven هنوز نام مشخصی ندارد و احتمالا برای پلی استیشن 5 و کامپیوتر منتشر خواهد شد.

 

برچسب ها: Haven Studios, سونی, پلی استیشن 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.