استودیو Firesprite در حال کار روی یک عنوان جدید است

استودیو Firesprite در حال کار روی یک عنوان جدید است

محمد مسعودی محمد مسعودی
2 ماه و 28 روز پیش

سونی به خوبی می‌داند که نمونه کارهای ساخت شرکت‌های شخص اول باورنکردنی‌اش چقدر ارزش دارد، و ناگفته نماند که این شرکت در تلاش است تا موفقیت خود را تقویت کند و آن را در مناطق تازه نیز گسترش دهد. در حالی که بسیاری از آن‌ها در قالب بازی‌هایی با سرویس‌های زنده ظاهر می‌شوند، به نظر می‌رسد ژانرهای دیگر نیز در حال بررسی هستند.

 

 

برای مثال استودیو Firesprite را در نظر بگیرید، استودیوی مستقر در بریتانیا که سپتامبر گذشته توسط پلی‌استیشن خریداری شد. جالب اینجاست که بر اساس یک لیست شغلی برای سمت داستانسرایی در وب‌سایت رسمی این استودیو، ‌می‌توان گفت که این توسعه‌دهنده در حال حاضر روی یک بازی ماجراجویی ترسناک مبتنی بر روایت کار می‌کند.

 

چیز دیگری برای ادامه در بقیه لیست مشاغل وجود ندارد، اگرچه دیدن متمایل شدن استودیو Firesprite به سمت ژانر ترسناک، کاملاً تعجب آور نیست، زیرا عنوان ترسناک اول شخص The Persistence به راحتی یکی از بهترین بازی‌های استودیو تا به امروز است.

 

استودیو Fabrik Games در حال ساخت یک بازی ترسناک است 

استودیو Firesprite یک استودیو خریداری کرد 

 

پس از آن، باید جالب باشد که ببینیم استودیو Fireprite چگونه پروژه‌های خود را انجام می‌دهد، البته اگر این حقیقت داشته باشد. تایید شده است که این استودیو در کنار استودیو Guerrilla در حال توسعه بازی Horizon Call of the Mountain است، در حالی که اطلاعات فاش شده قویاً نشان می‌دهد که استودیو Firesprite نیز مسئول احیای بازی Twisted Metal است.

 

مدت کوتاهی پس از خریداری شدن توسط سونی در سال گذشته، استودیو Firesprite یک خرید خود را نهایی و استودیو Fabrik Games مستقر در منچستر را انتخاب کرد تا تعداد کارکنان خود را به بیش از ۲۶۰ کارمند برساند.
 

برچسب ها: Firesprite, سونی, پلی استیشن
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.